• (bkz: maşallah hocam)

adnan oktarın son çıkardığı irtica ve cinsellik remixi
  • geyik ve goygoydan ziyade adnan oktar'ın bu insanları yanında tutabilmek için izlediği yöntemler ile ilgili çok ciddi iddialar var.
    bitmeyen çorbaya inanan müritlerin devlet kadrolarına atandığı bir dönemde devletin üzerine gitmesi beklenmeyen bir hareket fakat bu durum gerçekte olması gerekeni değiştirmiyor.
    küçük düşürücü dans.
    edit: birçok mesaj geldi. iddia ifadesini bu habere istinaden kullandım.
  • adnan hocam bi gün kalpten gidecek maşallah
  • o değilde bu adamın videolarının altına sürekli yorum yazan bir tip var. "hocam beni de al tarikatına söz çok iyi çocuk olacağım" diyor. ben yakalarsam kediciklerden önce onu zıplatacağım.
  • hayatta nasıl olduğunu öğrenmek istediğim şeylerden biri cidden bu. bu tarikatın altında yatan şey ne? aşırı merak ediyorum.
  • ülkede herkesin üstüne giderler ama bir türlü bu adamın üstüne gidemezler. ben de bunun sebebini çok merak ediyorum.
  • arşivimdeki kasetler hakikaten sağlam kimse bana operasyon yapamaz demek istemiş
  • adam resmen clickbait ya, böyle böyle çekiyo içine altı dolu gayet entelektüel evrim teorisi çürütüyo fosil kayıtlarını gömüyo falan, çok tatlı lan bence müslümlük
  • gerçek islâm bu değil.
  • (bkz: fröyt fethi)

belki de daha güçlüsü adnan oktar.

ondan ki kimse ses edemiyor, dokunamıyor.

elinde nasıl bir arşiv varsa herifin... belki benim bile kasedim vardır lan!
hesabın var mı? giriş yap