şükela:  tümü | bugün
  • yazışmayı sevmez.

edit: herkesle yazışmayı sevmez.
  • keyifli sohbetler edebildiğim badim. çok iyi bir gözlemci olduğunu düşünüyorum. kendisiyle insan ilişkileri ve edebiyat üzerine konuşmak oldukça keyifli oluyor.
  • (bkz: kezban)
  • (bkz: bayan troll)
    (bkz: dişi troll)
    (bkz: kibrin tavan yapması)

ama ne olursa olsun. kendisiyle evlenmeyi çok istediğim yazar. benimle evlenir misin? hem kendine aşağılayacak bir kobay da bulmuş olursun yani beni. :) :)

ama bak yüce rabbim insanın kibrini yani kendini beğenmişliğini kur'an-ı kerimiinde nasıl belirtiyor:

bakara sûresi 34. ayet; hani meleklere, “adem için saygı ile eğilin” demiştik de iblis hariç bütün melekler hemen saygı ile eğilmişler, iblis (bundan) kaçınmış, büyüklük taslamış ve kâfirlerden olmuştu.

bence bu ayetin manasını bir düşün. belli ki bu konuda hayli bilgi eksiğin var.

ayrıca bana şu (#65119925) mesajında "kadınların eklemesi için acıtasyon yazıyor" manasındaki yazmış olduğun itham çok çirlin bir iftiradır ve çok çirkin bir davranıştır. çünkü ben hayatında asla ahlakından şerefinden ve onurundan ödün vermemiş bir insanım. ve bundan sonrada vermeyeceğim. bekar ölürüm yine de rabbimin karşısına alnım ak çıkarım. bu nedenle kimse beni kendi gibi zannetmesin. bu bakımdan sana asla va asla hakkımı helal etmiyorum ve etmeyeceğim de kedigözü
  • trolle trol olmaz.
  • (bkz: bayan) kelmesiyle sıkıntısı olan yazar. inadına bayan diyorum ve diyeceğim.