şükela:  tümü | bugün
  • kedi sever olduğu gibi boyum kadar kangalları da olan civcivci şahsiyet.
  • bakışsızdır.
  • son birkaç gündür bayağı güzelliğini, iyiliğini gördüğüm nadide insan. teşekkürü burdan hakediyor kendileri...
  • teessüfcü ve yardımsever ve sabırlı.*
  • karması hayırlı olsun.
  • fena halde yamulmuyorsam eğer hpff.net'in gerileme döneminde sitede adminlik yapmıştır kendisi.
  • ekşi sözlükle olan birlikteliği aslında çok öncelere dayanan, muhabbeti hoş insan. bir tane bile yüzeysel entry'sine rastlamadım şu ana kadar. yürüyedursun.
  • bildiğiniz yıllardır arkadaşımmış gibi hissettiğim, görenlerin yeni tanışıp kaynaştığımıza inanmadığı müthiş kişi. hangi bir özelliğini yazsam buraya az gelir. iyiki tanımışım kendisini. bi sn reklam da yapayım ekşi sinema saolsun*
  • dün bir kedi(kara) gördüm sanki. yerinde duramayan, hareketli, elinde fotoğraf makinasıyla ekşi sinema'nın kısa film setinde koşturup duruyor. bir ara geldi yanıma oturdu, (meğer ben onun yerine oturmuşum sonradan farkettim, bozuntuya vermedim). sonra toplu fotoğraf için yine makinanın başına geçti. salondaki tüm herkesle birlikte beni de kareye almak için çağırdı, sevindirik falan oldum. filmde hiçbir emeğim geçmediği halde gittim kalabalığa karıştım.

netice itibariyle, ekşi sinemadaki yazışmalardan da anladığım kadarıyla herkesi derleyen toparlayan bir yapısı mevcut. gayet iyi niyetli ve pozitif enerji yayıyor.
    yazarlığına zaten diyecek laf yok, çoktandır badi listemde.
  • üniversiteden belli bunun eylemlere geçmişte katıldığı. sağolsun bugunki yürüyüşte bizlere bol bol slogan attırdı, coşturdu. onsuz başka bir protestoya gelmem...