şükela:  tümü | bugün
  • adnan oktar'ın gizli belgelerini deşifre eden twitter kanalı:

https://twitter.com/kedileaks
  • ganbang tarikatıymış vay amk.
  • (bkz: sado mazo)
  • adnan oktar cemaatinden ayrılan herkes için ibne fetöcü veya ingiliz ajanı damgasını vurduklarını ve karalama kampanyaları için planlı bir şekilde çalışmalar yürütültüğünü belirten hesap *. bahsi geçen karalama kampanyası hesabın tweet yorumlarında da gözükmektedir. 1 2 3 4.

hesabın yalan söyleme ihtimali fake hesaplar sayesinde çürüyor. kendi kendilerini doğrulamışlar.
  • hesabin kim tarafindan yurutuldugunu anlamlandiramiyorum. 50 tivitlik bir flood ile adim adim cemaatin icinde donen tezgahlari anlatmis ki bunlarin hepsi adnan oktar basta olmak uzere cemaatteki herkesin sapkin oldugu, finansal kaynaklarinin kucuk cocuklari pedolara peskes cekerek ya da kadinlari unlu is adamlarina seks kolesi yaparak olusturuldugu anlatilmis. (bu sapkinligin donmedigini kimse dusunmuyordu zaten) e sonra da dunya capina yayildigini iddia ettikleri bu igrenc faaliyetin faillerini adnan hocayla buyuk ihtimal ters dusup evden elini etegini cekmeye calisan insanlarin ustune yikiyor sadece. en azindan ceylan ozbudak icin bu sekilde oldugu anlasiliyor. bu kadinin o evden kacisi hic basinda haber olmadi, zamaninda o tuzaga dustuklerinde adnanin baskisiyla sucsuz gunahsiz analarina babalarina siddet ve tecavuz karalamalarini carsaf carsaf vermisti serefsiz medya.

e simdi ceylan ozgulu de o ekibin en buyuk parcasi, ingiliz ayagi olarak gosteriyor. bu kadin o evden 22 subat civari kacmisti, evdeki diger kadinlar da karalama kampanyasina baslamisti. simdi uzaklastirma da almis mahkemeden yani hala bu kadini o faaliyet icinde gosteriyorsa (ingiliz ajani diyolla) evden birileri tarafindan hazirlandigi belli.

bu twitlerde gecen ozkan mamati, ugur sahin, ceylan ozgul vs kim diye arastiracak olursaniz yine ad-soyad kombinasyonuyla onlar adina acilmis onlarca blogspot, wordpress kolay ayaga kaldirilir basit karalama siteleri acildigini gorebilirsiniz. adamlara fetocu, homoseksuel, pkkli, pedofil damgasi vuruyorlar bu sitelerde yine. yahu adamlarin kiclarindaki sigil ameliyatina kadar paylasmislar ki kictan o oldugunu nasil anliycaz onu da bilemiyorum.

yani adnan yanindan kacanlari boyle karaliyor, onlarca site acip adlarina karalama baslatip hayatlarini karartiyor da niye bir yandan da kendi hakkinda bircok pisligi acik ediyor. kimse bana adnan hoca kadar egoist birinin sirf digerlerini silicem diye kendine hakaret edilmesine musade edilecegini sanmiyorum. darbe gunu fettullahin tarafinda oldugunu, tayyip erdogandan hic hazzetmedigi vs de yazilmis.

anlamadim yani, kim yurutuyor bu hesabi.
  • adına hayran olduğum hesap, aralarında en zeki ve güzel olanı ceylan'dı umarım bu zinciri o koparır ve diğerlerine umut olur.