şükela:  tümü | bugün
  • gördüğüm bütün kedilere merhaba diyorum.
    insanlarda da bunun alışkanlık haline geldiğini gördükçe seviniyorum.
  • şaka maka bunu ben de yapıyorum lan. ne yapayım sevimli keratalar :))
  • hemen hemen gördüğüm her hayvana selam veririm. ama selamımı almayan iki ayaklılara içimden bir küfür de ederim.
  • selamı alıyorlar mı bari? eğer "miyav" diye bir ses geliyorsa muhtemelen açım diyordur.
  • kedileri ve kuşları sürekli selamlarım çünkü elimde değil. çok tatlılar.
    genelde, napıyosun kız, canım benim dur sen rahatsız olma ben şurdan geçerim gibi cümleler kurarım. hem de sesli.
  • çok severim. yanlarindan geçerken 'nabiyon la kedi' derim. bir tanesi de gece benimle dolaşır hep. ara sıra yemek veririm. açsa kapıyı tirmalar. kediler iyidir
  • benim de yaptığım eylem. yemin ederim sevdirseler gidip öpüp kucaklayacağım bazılarını. o kadar seviyorum kerataları. gerçi bütün hayvanları seviyorum.
  • benden başkaları da varmış , ne tatlısınız ! ben her gördüğüm kediye , kedi öpücüğüyle selam veririm ( bilen bilir , gözlerinizi yavaşca kapatıp sıkar , geri açarsınız . bu ; karşında gözlerimi kapatıyorum yani sana güveniyorum da demektir ) köpeklerle de mutlaka konuşur , başlarını okşarım . yemin ediyorum o kadar iyi hissediyorum ki sonrasında .. doğayla iç içeymişim gibi geliyor .
  • her gün yaptığım eylem. bu konuda yalnız olmadığımı bilmek beni mutlu etti.
  • "merhaba kediciklerrr" diyerek mahallemdeki kedileri selamlarım her sabah. e tabii yetmez! köpecikler gezin bakalım, ah canım kuş keşke sen olsam diye diye deliler gibi dolanırım etrafta!