şükela:  tümü | bugün
  • gördüğüm bütün kedilere merhaba diyorum.
    insanlarda da bunun alışkanlık haline geldiğini gördükçe seviniyorum.
  • az önce bir kediye denk geldim.

yolda benimle paralel bir şekilde baya baya yürüdü.
    ben durunca o da durdu 3-5 saniye bakıştık sonra yürümeye devam ettik.
    bir köşebaşına gelince selamlaştık ve yollarımıza devam ettik.

mutlu ettin be kedi, varol.
  • şaka maka bunu ben de yapıyorum lan. ne yapayım sevimli keratalar :))
  • kedileri ve kuşları sürekli selamlarım çünkü elimde değil. çok tatlılar.
    genelde, napıyosun kız, canım benim dur sen rahatsız olma ben şurdan geçerim gibi cümleler kurarım. hem de sesli.
  • benden başkaları da varmış , ne tatlısınız ! ben her gördüğüm kediye , kedi öpücüğüyle selam veririm ( bilen bilir , gözlerinizi yavaşca kapatıp sıkar , geri açarsınız . bu ; karşında gözlerimi kapatıyorum yani sana güveniyorum da demektir ) köpeklerle de mutlaka konuşur , başlarını okşarım . yemin ediyorum o kadar iyi hissediyorum ki sonrasında .. doğayla iç içeymişim gibi geliyor .
  • çok severim. yanlarindan geçerken 'nabiyon la kedi' derim. bir tanesi de gece benimle dolaşır hep. ara sıra yemek veririm. açsa kapıyı tirmalar. kediler iyidir
  • hemen hemen gördüğüm her hayvana selam veririm. ama selamımı almayan iki ayaklılara içimden bir küfür de ederim.
  • “şiit napıyon”
    “pisit napıyon”
    “kedi napıyon”
    “pisii napıyon”
    herhangi bi kedi gördüğümde sürekli ne yaptığını soruyorum şuan başlığı görünce farkettim bu anlamsız hareketimi.
    abi sanane napıyosa yapıyo. zaten cevap vermiyolar ben de öylesine ağız alışkanlığı soruyorum.
    köpeklere sormuyorum.
    onlara “şiit köpek” diyip bırakıyorum.
  • son on yıldır tek birini bile es geçmedim. sadece kedi ile de kalmıyor; köpek, kuş, salyangoz, kirpi, tavuk her canlıya selam veririm.
    tanımadığım insana versem bana deli dicek canım hayvanlar hiç öyle mi? her seferinde de cevap verirler.

tanım: başlığı görünce hah tek değilmişim dedirten hayvan dostu insanların alışkın olduğu durumdur.
  • - merhaba kedi

+ merhaba canım, bu herifi de hiç sevmem.

ulan bir kap su verin hayvanlara.

edit: (bkz: #90670498)