• artık yaparken çekinmediğim hadise, bundan birkaç ay önce olsa etrafıma iyice bir bakar sonra sesli konuşurdum biri varsa içimden severdim şimdi her sabah aynı yoldan geçerken haftada üç
    dört gün ziyaretime gelen kumruya -adı beyaz-, eşine, her zaman acelesi olan koca kafalı tekir kediye, yüksek sesle günaydın çocuklar! günaydın beyaz! diyorum duyan olsa yazık noksan galiba der diye çekinceler bitti, artık çok da kirpiğimde!
  • insanların insanlara selam vermediği bu soysuz çağda yapılan güzel eylemlerden birisi. bir kap da mama verilirse tadından yenmeyecektir.
  • selam değil de kedi köpek gördüğüm zaman sesli bir şekilde ‘ne haber lan kerhanacı ‘diyorum.
    evet delirdim emeği geçen herkese teşekkürler.
  • benim çok sık yaptığım şey. bir baş sallama, göz kırpma, işlem tamam!
  • sadece selam vermem ustune oturur muhabbet de ederim.
    cevredeki insanlar falan da umrumda olmaz cunku onlar her zaman herseyi yargilarlar zaten, sirf onlar yuzunden gercekten sevgi dolu canlilarla arami imoni yapamam. trip atiyorlar olum sonra...
  • evime girerken beni karşılayan yavru kediye yaptığım eylem.
  • arkaları bana dönük iken onların kafasına parmak ile dokunarak korkutmayı daha çok severim. tepkileri güzel oluyor. sonrada baya mıncırırım. sohbette ederiz arada. ama bu aralar dışardaki kedilerle çok etmiyorum. evde ki yeterince ediyor zaten. her gün azarlıyor eve neden geç geldin diye...
  • daha selamımı hoş karşılayan kedi olmadı ama ben çok seviyorum,kedilere ve diğer hayvanlara konuşarak yaklaşmayı.
  • mutlaka her gördüğüm kediye pisi pisi derim. selamı alıp almaması ona kalır.
  • sabahları işe giderken gördüğüm, aynı yerde duran bir kedi var. günaydınlaşıyoruz. ben günaydın diyorum, gözlerini kısıp kedi selamı veriyor. suratını yediğim.
hesabın var mı? giriş yap