şükela:  tümü | bugün
  • odtü, galatasaray, boğaziçi gibi sevgiye, ilgiye ve mamaya boğulacağınız yerlere gidin. gitmişken bir zahmet kedi olduğunuzu hatırlayıp kendinizi sevdirin.
  • mümkünse hem tatlı, hem cana yakın, hemde tüy dökmeyen türden olmayın. böyle, severken sıkıp patlatasim geliyor sizi, lütfen. can güvenliği söz konusu.
  • part time sokak kediliği yapan ev kedileri, lütfen dışarıda her gördüğünüz hareket eden ufak şeyi yemeyiniz. sonra ishal oluyorsunuz ve bokunuzu temizlemek zorunda olan sahiplerinizi hayata küstürüyorsunuz.
  • insanlarınızın ayak başparmaklarını rahat bırakın. onlar sizin düşmanınız değil.
  • ölmeyin. lütfen. çok iyi tanımadıklarım için bile o kadar üzülüyorum ki, artık kaldıramıyorum. çok güzelsiniz, çok masumsunuz, bu kadar korkunç bu kadar üzücü şekillerde ölmeyin ne olur. sizi öldürüp duran dalyarak türe öldürmeyin derdim ama onlarda anlama kapasitesi yok, o yüzden size ölmeyin diyorum. nolur ölmeyin.
  • lütfen salatalıktan korkmayın dostlarım.
  • ulan ibneler, hayır niye yatağa yorgana işiyorsunuz. köpek bile yapmaz len onu. hakikaten sabır zorluyorsunuz bro. fazla naz aşık uyandırır.. ( bu da tavsiye kısmıydı?
  • mama yerken kaptan yiyin patinizle yere atip yerden yemeyin sonra evin insani o kirintilari toplamak zorunda kaliyor hemde hergun.bir de sokak kedisiyseniz birbirinizle kavga etmeyin.zaten hayat sartlari zor bir olun birlik olun canlarim benim.