şükela:  tümü | bugün
  • nazilli’de gerçekleştirilmiştir:

https://www.facebook.com/…/2615859275145861?sfns=mo
  • (bkz: nazilli)
  • nasıl bu kadar orospu çocuğu olabilir bir canlı anlamıyorum. lan o kedilerin ağzı var dili yok. insan gibi düşünemiyorlar. keşke düşünselerdi de şu orospu çocuğu insanları katletselerdi.

yazıklar olsun ya. bir de iyi insan diye geçinmezler mi sinir oluyorum amk. içim acıyor şöyle haber gördükçe. o kedinin ne zararı vardı sana?

inşallah kendi de öyle geberir gider de ağlayanı olmaz!
  • ya bir canlı, bakın insan falan demiyorum, yani sadece yaşamsal fonksiyonları olan bir canlı, diğer bir canlıyı eğer yemeyecekse neden öldürür bana biri bunu açıklasın? amına kodumun insan soyu, bütün hayvanlar aleminde nedensizce başka canlı öldüren başka bir tür yok. hadi birbirini öldürüyorsun en azından dünyaya faydası oluyor insan sayısı azalıyor da kediden köpekten ne istiyorsun?

hep diyorum tekrar diyeceğim, kedi köpek fark etmez başka bir canlıya bunu yapabilen kişi, uygun ortamı yakalasa insan da öldürür, tecavüz de eder, zaten şiddet uyguluyordur. bunlara para cezası verip saldıkça daha da cesaretleniyorlar. at hapse 3-5 yıl bak bakalaım bir daha oluyor mu böyle olaylar.
  • iğrenç mahlukların yaptığı katliamdır. bunu yapanlar ifşa edilmelidir.
  • hayvanın açlığından nasıl yararlanırsınız ahlaksızlar.
    yediğiniz , içtiğiniz her şey size çaresiz hastalık olarak dönsün.tez vakitte geberin şerefsizler.
  • iki yakası bir araya gelmesin kıyanların...
  • dilerim o kedilerin acısı bunu yapanların masum çocuklarından çıkmaz.
    ilahi adalet bu çünkü, nerden nereye çıkacağı hiç belli olmaz.
    asla temenni değil fakat defalarca kez şahit oldum buna.
    allah kolaylık versin bundan sonra, bunu yapan katillere.
  • ulan inancınız varsa bilerek kedi öldürmenin günahı çok büyük derler, tüyleri kadar cami yaptırsanız anca günahından kurtulurmuşsunuz, peygamber efendimiz bile kedileri mübarek kılmıştır,bu derece güzel , savunmasız hayvanı ne akla hizmet öldürürsünüz şerefsizler?