• ya bir canlı, bakın insan falan demiyorum, yani sadece yaşamsal fonksiyonları olan bir canlı, diğer bir canlıyı eğer yemeyecekse neden öldürür bana biri bunu açıklasın? amına kodumun insan soyu, bütün hayvanlar aleminde nedensizce başka canlı öldüren başka bir tür yok. hadi birbirini öldürüyorsun en azından dünyaya faydası oluyor insan sayısı azalıyor da kediden köpekten ne istiyorsun?

hep diyorum tekrar diyeceğim, kedi köpek fark etmez başka bir canlıya bunu yapabilen kişi, uygun ortamı yakalasa insan da öldürür, tecavüz de eder, zaten şiddet uyguluyordur. bunlara para cezası verip saldıkça daha da cesaretleniyorlar. at hapse 3-5 yıl bak bakalaım bir daha oluyor mu böyle olaylar.
  • iğrenç mahlukların yaptığı katliamdır. bunu yapanlar ifşa edilmelidir.
  • hayvanın açlığından nasıl yararlanırsınız ahlaksızlar.
    yediğiniz , içtiğiniz her şey size çaresiz hastalık olarak dönsün.tez vakitte geberin şerefsizler.
  • dilerim o kedilerin acısı bunu yapanların masum çocuklarından çıkmaz.
    ilahi adalet bu çünkü, nerden nereye çıkacağı hiç belli olmaz.
    asla temenni değil fakat defalarca kez şahit oldum buna.
    allah kolaylık versin bundan sonra, bunu yapan katillere.
  • hangi orospu çocuğu lan o..yazık o hayvanların ne zararı var size. bir tarafınızdan çıksın inşallah.
  • sizi doğuranın, sizi besleyip büyütenin, sizin toplum içine çıkmanıza varsa toplumda bir statü elde etmenize vesile olanların kısacası sizin bu yaşa kadar yaşamanıza vesile olan kim varsa hepsinin ... bunu yapan kimse ellerini dilini keseceksin ayaklarını bileklerinden keseceksin ve yaşamasıni sağlayacaksın böylesi kahpelerin...
hesabın var mı? giriş yap