• manyak derecede bir kedisever olarak hem destekleyip hem desteklemediğim kampanya.
    kedilere yardım her zaman güzel.
    kedilere salam sosis vermek kötü fikir.
    salam sosis dediğin şey insan için bile önerilmezken, ki bu insanlar için optimize! edilmiş bir gıda, hangi akılla bunları kedilere yedirirler anlamak zor.
    en azından ucuz yollu kedi mamalarıyla çözüm sağlanabilir. hem bu yol bence daha hesaplı olabilir. yurtdışında yaşadığım için fiyatları bilmiyorum. türkiye'de en son aldığım 1 kg kuru mama 10 tl falandı.
    neyse, kedi seven insanlar olması sevindirici.
  • yaşadığı yerin mng kargo şube adresini versin mama çıkartması yapayım. öyle a101 sosisi bim bilmem nesiyle kedileri zehirlemeyin zaten yemezler. kargo şube adresi versin kaliteli kuru mama göndereyim.
  • bakılabilecek kadar kedi yapılmalı olduğunu göstermiştir. ayrıca yardımdan önce ispat da gereklidir.
  • kedileri doğal yaşamından koparırsanız bimdeki sosise muhtaç olurlar. bırakın fare, kuş yakalasınlar, böcek, çimen yesinler, çöpleri kurcalasınlar.
  • salam,sosis hatta kuru mama bile iyi yiyecekler değildir.
    ciğer mesela çok ucuz ve besleyicidir,kasaplarda da fazladan et,tavuk vs artıklarını veriyorlar. onlar için çok daha iyi şeyler.
  • kilosu 15 tl olan micho kedi maması alarak destekte bulunabilirsiniz.
  • aynı yazar arkadaşımız hala kedi mamasına ihtiyacı olduğunu ve yazarlardan yardım beklediğini belirterek sizlere iletmemi istedi. elçiye zeval olmaz dostlar imkanı olan bir el atıversin.
hesabın var mı? giriş yap