• gelecek yıllarda herkes tarafından kabul edilmesi elzem bir gerçek.
    kim demiş nankör kim demiş sadık değil diye? bu kediler ki, hastalandıklarında ölümleri yakınken bile sırf sahipleri üzülmesin diye uzaklara gidip saklanan duygusallıkta, olgunlukta hayvanlar.
    ve sokaktan bulup evime aldım diye, her fırsatta koluma patisini atıp suratıma bakarak miyav diyen, ellerimi ayaklarımı yalayarak bana teşekkürler eden, bazı hayvan suretindeki insanlardan üstün kedim mahsun. seni seviyorum <3
  • (bkz: şişli etfal'de ayak üstü sıçan teyze)
    böyle bir insan grubu var, hani devamı da gelmişti bu başlığın.

bugün sabah misafir vardı banyoda uzun kaldı biraz, sonra ben girdim bir yarım saat falan kapı kapalı, sonra hanım girdi biraz da o durdu.
    bizim kedi ciyak ciyak dolanıyordu etrafta, umursamadım, sonra bi yanına gidim dedim balkonun kapısını cırmıklıyor, açtım kapıyı gitti balkonun en köşesine sıçtı.
    bunun kumu banyoda ama banyo dolu kapısı kitli, sıçacak yer bulamayınca evin orta yerine sıçabilecekken, balkonun en köşesine yapıyor bu hayvan.

zaten farkındaydım ama o an bazı hayvanların bazı insanlardan daha medeni olduğunu kanıtladı bu kedi. evde temizlenmesi en kolay en az kokacak yere yaptı lan hayvan kakasını.
  • bir kere bütün kediler bütün teröristlerden kat kat üstündür. çünkü hiç bir kedi kendisine dokunmayan kötülük etmeyen hiç bir insana hiç bir şey yapmamıştır. kedilerin üstün olduğu insan sayısı maalesef çok fazla. sadece bir örnek verdim .
  • karnının ağrıdığını fark edince karnına çıkıp o tuhaf hırıltısıyla seni tedavi eden başka biri olamaz hayatında.
    tabii sabah mama vermediğin için sağlam bir pati darbesiyle de uyandıran yine bu şirin hayvandır :)

#kedivarsamutlulukvar
  • (bkz: uber alles)
hesabın var mı? giriş yap