şükela:  tümü | bugün
  • bir anda 2 kişiyken 10 kişi olabiliyorlar. tırrek kediler galiba.
  • doğduğundan beri kedilerle koyun koyuna olan beni şaşırtan saldırı. bu kadar organize ve çete stili bir saldırı ömrü hayatımda göremedim. bu heriflerin genetiğine ters olm bu
  • çomar kuzenleri olan aslanlara benzer saldırı gerçekleştirmiş olan kedilerdir.
  • bundan 2 sene önce köpeğimi parkta gezdirirken aynı şey benim başıma gelmişti. yaşadığım korkuyu anlatamam. ama bize sadece bir tane kedi saldırmıştı. ve baya baya üzerimize uçmuştu. bende ayağımdaki terliği çıkarıp kediye zarar vermeden yakınına bir yere atıp, onu korkutup yalın ayak eve kaçmıştım köpeğimle beraber. ama o kaçış, o korku hala aklımda. sonra babamı parka gönderip terligimi aldırmıştım. asdfhj
    meğerse kedinin yavrusu varmış. yavrulara zarar vericez sandı galiba.

10 tane kedi saldirsa sanırım bayılırdım
  • insanların şu kedilerden çok şey öğrenmesi gerektiğini bana farkettiren saldırı.
  • bir kedi kolay kolay köpeğe ve insana saldırmaz. ya yolunu değiştirir ya da hiç hareket etmeden durur olduğu yerde. tahmin ediyorum kedilerin epeyce yavruları var etrafta. benim camsil de aynı bok. komşunun köpeği plüto bahçeye girip bizim piçlerin mamalarını yiyor bazen. camsil ve diğerleri kenarda oturup izliyorlar. hiç tık yok. eğer camsil'in yeni yavruları varsa plüto'yu tirmik manyağı yapıyor bizzat şahit oldum. yalnız koşarken kuyrukları çok ponçik durmuş kedilerin. :d o amca o kedileri kürekle ezmezse hiç bişi bilmiyorum ben. bak gör küreği kafalarına indirdiği gibi dümdüz edecek. amca masum görünümlü ama bu olaya sebep gece uyuyamaz gider siker bunları.
  • bu tür psikopatliklar çok yakışıyor kedilere. hayvanlar aleminin saykosu bunlar. ayrıca (bkz: adana'da köpek ile sahibine saldıran kedi).
  • sonuçta kedigiller ve organize saldırı içgüdüsü gayet doğal.yalnız köpekte iri ırk, yakışmadı öyle kaçmak.
  • adamların kedilerinin bile ne kadar bilinçli ve taktisyen olduklarını ıspatlamış videodur.
    bizde nasıl? şöyle.. bütün mahalle eşrafı birleşip, bir irlandalı'ya girmeye çalışıyor. neticede bir ton sopa yiyip haşamatları çıkıyor..
  • burasi bizim sinirimiz dostum demişler..