şükela:  tümü | bugün
  • ekşici kediseverlerde görülen rahatsızlıktır. he amk he bi sizin kediniz akıllı, sahibine çekmiş olmalı.
  • bende olmayan sendrom. internette bakıyorum tuvalete sıçan, duvarlara dolaplara tırmanıp kapılar açan kediler dolu. bizimki aralık kapıdan patisini sokup geçemiyor bile de aç diye bana miyavlıyor. sahibine mi çekti ne!
    gerizekalım benim. bayılıyorum yine de.
  • "ya inanır mısın banyoda bayıldım. nasıl geldi yanıma böyle, resmen hissediyor. hemen yanaklarımı falan yalamaya başladı, baktı olmuyor ambulansı aradı hemen. çok akıllı ya. kalp masajı falan ya yapmaya kalkmış, anlattı daha sonra bana"

benim de katlanamadığım sohbetlerden bir tanesi. hayır hayvan tuvalete gitse "ay ne kadar akılllıııııı" oluyor. olm hayvan o ya, doğası gereği yaptığı şeylere anlam yüklemeye çalışacağına (daha doğusu sana olağan üstü gelen şeylere) aç oku biraz değil mi?

kızıyorum sözlük.
  • köpekdir o :)
  • zeka = kedi = sahip

denklem bu kadar basit ;)
  • ileri seviyesi "kedim çok zeki ama çalışmıyor" dur. ya da "aslında benim kedim çok zeki ama çevresi kötü" de olabilir.

"kediler bencildir" önermesinden hareketle, sahiplerinin ilerde bu kediler için "hayırsız kedi tüh allah belanı versin" şeklinde hezeyanlar geçirecekleri kanaatindeyim.. * *
  • e öyle yalan mı söyleyelim? adam kapıları atlayarak açıyor hatta ayakkabılığı iterek açıp içine girip geri kapatıyor. bence senden zeki. (bkz: sorry not sorry)