şükela:  tümü | bugün
  • koynumda kedi değil yılan besliyormuşum meğer.

**

elim kadar bir kediydi eve getirdiğimde. dişi zannederek boncuk adını verdim, biberonla süt içirdim, en kaliteli mamalarla besledim.

büyüdü kerata. 8 aylık oldu, 5 kiloluk dev bir afacandı kendisi. veteriner bu erkek dediğinde çok geçti, ismi boncuk kaldı.

bundan yaklaşık bir ay önce evden kaçtı iki gün kayıplara karıştı. eve sürünerek döndü. yara bere içinde bir hafta yattı. başında bekledim, ağzına ilacını verdim. aç kalmasın diye sütünü verdim. ağzı yara diye mamasını ezerek verdim.

iyileşti ve bu gece beni dumura uğratan bir olaya imza attı.

her zaman kafamın üzerinde uyurdu, ama bu gece farklıydı. sürekli hareket ediyordu, yerleşemedi bir türlü. meğer kafasında hain planları varmış. uyudum, uyandığımda elimde sert bir şey vardı. bizim boncuk, yumruk yaptığım elime pipisini sürtüyordu.

öyle kala kaldım. 20 saniye sürmedi elim ıslandı.

ne yalan söyleyim hayatımda hiçbir hayvandan bu kadar tiksinmemiştim. oğlum diye sevdim, koynuma aldım hayvan resmen tecavüz etti.

depresyondayım sözlük, çok mutsuzum...
  • tacize uğrayan kişiyi çok üzer. ancak kedi tarafından bafilenen kişi kendine şu soruyu sormalıdır.

- ya evde fil besleseydim ? tüh !
  • az kalsın nasıl bir şey olduğunu öğreneceğim olaydır bu. vakti zamanında rahmetli kedim gece yatağıma gelir ayağımı bacakarasına almaya çalışırdı, her seferinde ayağımla yataktan aşağıya doğru iterdim uyku sersemi. kısırlaştırılmasına karşın yapmaya da devam ediyodu, sonunda yataktan atıla atıla bıraktı sıkıldı.. allah rahmet eylesin çok özledim yavrumu

edit: üslubumdan ötürü beni hayvan düşmanı ruh hastası manyak yapmışsınız çok teşekkürler.
  • yılın 12 ayını mart ayı gibi yaşayan kedilerin yapabilecekleri eyleme kurban olmak
  • adamın köpeği ısırmasıyla ilintili bir olay. yoksa şimdi burada hürriyet linkleri uçuşurdu. maalesef bazı şeyler hasıraltı ediliyor...
  • kedinin sizi sevdiğine dalalettir. insanoğlunun tersine hayvanlar çoğu şeyi sevdiğinden yapar.

şimdi en yakın arkadaşım kapının önüne yarım bir tarla faresi bıraksa, sabaha kadar döverim iti, ama gel gör ki kedi bunu yapınca "heheh alıştı artık bana" diyorum.
  • sözlükçülerin sempatik bulduğu aktivite.

efendim tamam biz de kedi seviyoruz. ama kedi bizi seviyor diye domalalım mı? valla ilk ters bakışında kedi medi dinlemem sikerim.