şükela:  tümü | bugün
  • şuradan görülebilecek olan yaratıktır. tez zamanda kendisinin bunun yüz katına maruz kalıp gebermesi umuduyla...

edit: birçok duyarlı kişi haklı olarak videonun kaynağını sordu. kaynak burası (vpn olmadan girilmiyor). bu videoyu paylaşmaktaki amacım hayvanlara yapılan eziyetler için kamuoyu oluşmasına yardımcı olmak. biz görsek de görmesek de hayvanlara yapılan eziyet hep devam ediyor. ülkemizde bazı mahkemelerin sosyal medya tepkisine göre bazı canilere tutuklama kararı çıkarttığını biliyoruz. yani bazı şeyler birilerinin gözüne sokulmazsa o konuda yeterli adımlar atılmıyor. benim amacım da daha çok insanın bu tür şeylerin farkında olması, böylece ülkemizde hayvanlara eziyet edenlerin daha ağır cezalar almaları yönünde küçük de olsa bir hareketlenme olmasına katkıda bulunmak.
  • yüreği kaldıramayacak olanlar izlemesin. ben izledim pişman oldum. çok acı veriyor. güzelim kediye çok üzüldüm. yapan yaratığa ne desek boş. insan çok kötü bir tür.

@kendokan nikli çaylaktan aldığım bilgiye göre yapan cani japon bir muhasebeciymiş ve 2016 yılında hapis cezasına çarptırılmış.

haber linkleri de burada ;

link
    link
  • hayatımda daha büyük bir orospu çocukluğu görmedim. ahirete inanmayan bana, bu yaratığın cehennemde cayır cayır yanması için dua ettiriyor.
  • yahu bir insan evladı bunu neden yapar?

bunlar insan ise, ben insan değilim.
  • gerçekten ceza istemekten, küfretmekten, bela okumaktan falan önce ben psikologlardan, psikiyatristlerden doğru düzgün ve doyurucu bir açıklama bekliyorum. onları zaten her halükarda yapacağız bu orospu çocuğu için. ama bir insan bunu neden yapar ve neden paylaşır? beklentisi nedir? fark edilmek mi? bir insan neden, nasıl bu hale gelir, merhamet duygusunu nasıl böylesine yitirir? gerçekten merak ediyorum.
  • kafese konup kafasında aşağı değil kaynar su erimiş magma ya da metal dökülüp kedilere izlettirilmesi gereken yaratık.
  • bu piçi yakalayıp derisini yüzüp tuzlu kaynar suda bekleteceksin.
  • belli ki zevk alıyor birilerinin çocugu bunların itlaf edilmesi gerek bu kişinin topluma kazandırılması falanda hikaye şu herif hangi ülkedeyse yakalansa büyük ihtimalle akıl sağlığından ceza bile almaz tedaviye gönderilir ama sorunu kökten halletmek lazım
  • bir adet orospu çocuğu içeren video. ulan zaten bir lokma canı var hayvanın.
  • içler acısı bir işkence.
    yalnız kaynar su değil yağ gibi geldi bana.