• yüreği kaldıramayacak olanlar izlemesin. ben izledim pişman oldum. çok acı veriyor. güzelim kediye çok üzüldüm. yapan yaratığa ne desek boş. insan çok kötü bir tür.

@kendokan nikli çaylaktan aldığım bilgiye göre yapan cani japon bir muhasebeciymiş ve 2016 yılında hapis cezasına çarptırılmış.

haber linkleri de burada ;

link
    link
  • hayatımda daha büyük bir orospu çocukluğu görmedim. ahirete inanmayan bana, bu yaratığın cehennemde cayır cayır yanması için dua ettiriyor.
  • tez zamanda bin beterini yaşaması dileğimdir.
  • yahu bir insan evladı bunu neden yapar?

bunlar insan ise, ben insan değilim.
  • gerçekten ceza istemekten, küfretmekten, bela okumaktan falan önce ben psikologlardan, psikiyatristlerden doğru düzgün ve doyurucu bir açıklama bekliyorum. onları zaten her halükarda yapacağız bu orospu çocuğu için. ama bir insan bunu neden yapar ve neden paylaşır? beklentisi nedir? fark edilmek mi? bir insan neden, nasıl bu hale gelir, merhamet duygusunu nasıl böylesine yitirir? gerçekten merak ediyorum.
  • bu piçi yakalayıp derisini yüzüp tuzlu kaynar suda bekleteceksin.
  • ilk su döktüğünde kedinin çırpınıp kendini yalamaya çalışmasından sonrasını izleyemedim, yazık değil mi ya, ağlıcam oturup, çok fazla kötülük var, bunu izledim ya yarın kapının önündeki kedilere sarılıcam. canım kediler.
  • bir adet orospu çocuğu içeren video. ulan zaten bir lokma canı var hayvanın.
  • içler acısı bir işkence.
    yalnız kaynar su değil yağ gibi geldi bana.
  • cehennem ateşini bu dünyada tatmasını dilerim.
hesabın var mı? giriş yap