şükela:  tümü | bugün
  • bu aralar sık sık duyduğum soru cümlesi. genelde resmiyiz ama bazen keyfimiz yerinde ise ikimiz de cıvıtıyoruz.
    trip attığı zaman hiç çekilmiyor gerçi.
  • sabah karşı itilaf ve ittifak devletleri olarak ikiye ayrılsakta,
    leyla ve mecnun tadındayız genelde...
    gerçi kaç leyla mecnunun topuklarında tırnaklarını törpüler bilinmez...
    aşığım iki piçime de...
    çünkü kedi aşktır...
  • hanımefendi keyfi istediği zaman sırnaştığı için aramız o istediği zaman iyi gibi. çok ilginç varlıklar olduğu şüphesiz. keşke diyorum diyaloglarımız şu şekilde olmasa.

-meaow!
    +ne oldu kızım?
    -meaaow!
    +ne istiyon la?
    -meau...
    +hmm ok.

yani konuşuyoruz aslında ancak ne konuştuğumuzu ve ne anlatmak istediğimizi biz de bilmiyoruz. olsun önemli olan muhabbet zaten.
  • arada gelip başımı falan okşuyor. çok düzeyli bir ilişkimiz var.
  • bok gibi. sürekli veterinere ben götürüyorum. tuvaletine elimi sokup bokuna bakıyorum. çişine bakıyorum. kontrol ediyorum. bi gözüm hep onda. onun sağlığı için götümü yırtıyorum ama benden nefret ediyor istemediği şeyleri yaptığım için bu aralar. veterinere verdiğim paralar için canı sağolsun ama ben karşılıyorum. ama annem hep seviyor, mama veriyor. hep annemle takılıyor, uyuyor. anneme sürtünüyor. ben hep kötü oluyorum. aramız bok gibi. annemle arası süt liman. çiçek. çünkü annem onu zorla kafese sokmuyor. veterinere götürmüyor. iğne yaptırmıyor.
  • bu ara ilgilenmediğin için limoni. düğün telaşım ve gelen giden yüzünden bir odada dolabın üstünde sığınak kurmuş. gece herkes yatınca çıkıyor ortaya. yaş mama ile kandırıyorum geliyor tabi. misafirleri de merak ediyor arada geliyor bakıyor kokluyor kaçıyor. neyseki az kaldı. birkaç gün sonra eski düzenine geri dönecek, hiçbir şey olmamış gibi umarsızca dolanacak. göbeğini sallaya sallaya top peşinde koşacak.
  • mesafeli.

bizim tekir hanım 2 yaşını dolduracak fakat hep seviyeli bir ilişkimiz oldu.

kucağa gelmez, elletmez, sevdirmez. canı istediği zaman gelip kafa sürter ve de geceleri ayakucumda uyur, sadece bu kadar. zaman zaman güreş tutarız, güreş dedimse işte ben elimi gösteririm o da atlar ısırır cırmıklar sonra ben onu mıncırırım. böyle bir aramız var bizim.
  • iyi olması için çabalıyorum ama şu geceler olmasa. insan kendiyle başbaşa kalınca çaresiz oluyor kendine dair bildiklerin sıkıştırıyor da sıkıştırıyor. neden yaşıyorum ki bu hayatı dalım kırıldı umutlarım hayallerim bir bir terk etti beni.. ama çabalıyorum her şey güzel olsun diye.
  • iki tane var biri adı gibi hayta diğeri de tam bir prenses pofu. pofu kar beyaz maviş gözlü. ikisi de benim canım. ama pofu başka.