şükela:  tümü | bugün
  • iğrençlik abidesi bir yaratık. 4 aylık kedisini süs balığına saldırdı diye mikrodalga fırına atıp 5 dakika pişirmiş. zavallı kedicik kavrulduktan 90 dakika sonra can vermiş.

kaynak

not: kavrulmuş pati görüntüleri var. rahatsız olacaklar bakmasın.
  • (bkz: kendisini mikrodalga fırına atan ingiliz kadın)

(bkz: yaran yanlış okumalar)

edit; mesaj atan arkadaşlar kusura bakmasın, herkese buradan cevap yazayım. sanırım sözlüğü yarısı benim gibi okumuş :)
  • akp'li değildir ama bir sonraki seçimde akp'ye oy verecektir.
  • insan değildir
  • bu manyaklığı medeni bir ülkede yaptığı için hak ettiği cezayı alacak olan kadındır.

öte yandan, ben insanın değil kapıdan geçen, evinde sevip beslediği bir hayvana hangi kafayla, hangi sarhoşlukla bu zulmü yapabileceğini anlayamıyorum. zaten bir açıklaması olduğunu da sanmıyorum. benim kedim beni anneme telefonu uzattım diye sebepsiz yere saldırarak hastanede dikiş atılacak hale getirdi, ben yine de ona sertlik göstermedim ve hatta tutup zorla dişlerini ve tırnaklarını etimden çıkarırken canı yanmıştır diye içim sızladı. çünkü hayvan sevgisi böyledir, onları vahşi, avcı, kemirgen vs. karakterleriyle birlikte sever ve kabul edersiniz.

en çok içimi sızlatan da hayvanın hemen ölmemiş ve acı çekmiş olması. dileğim o kadının da acılar içinde kıvranması.
  • katildir, canidir.
    başlığı başta ben de yanlış okudum, kendisini mikrodalga fırına atan ingiliz kadın diye, keşke öyle olsaymış.
  • (bkz: john axeouy)
  • insanliktan nasibini almamistir ! yarin bu mikrodalgasini da atar kediye !
  • sen balıkla kediyi aynı evde besle sonra kedi balığı yemek isteyince hayvanı işkenceyle öldür. bazen gerçekten akılsızlık sınırlarını zorluyor insanoğlu.
  • tez vakitte cezalandırılmasını dört gözle beklediğim insan müsveddesi