şükela:  tümü | bugün
 • aynı kelimesinin cümledeki gerekliliğiyle ilgili düşündüren başlık. birer tek kişilik yatakta yatan var mı kedisi olup da?

  şimdi bebişko, aynı yatakta 3 kedi 1 köpekle yıllardır yaşam mücadelesi veriyorum. (ibneler hep ayaklarımın üstüne yatıyorlar sağa sola dönemiyorum) tabağımdaki yemeğimi canı çekerse gelip yer; birlikte aynı tabaktan yeriz. üstelik bu hayvan gündüz dışarılara çıkıp takılıp akşama doğru gelir.

  iğrenmek mi? lol. çin astrolojisinde burcum kaplan benim amk kim kimden iğreniyor hayırdır? tüm hayvanların ağzını yüreğini öpem sevem ben; boşver sana bir şey olmasın.

  edit: özel mesaj yoluyla hakaret edenlere toplu mesaj: yatağa ananızı almadım; bir yanlış anlaşılma olmasın?
  edit2: ulan bunu karşıma alıp rakı sofrası kurar muhabbet ederim ben; adam gelmiş yatağımızı/yaşam alanımızı paylaşmamıza iş koymuş iyi mi: adı: büyük
 • vallahi soğuk kış gecelerinde pek güzel beraber uyuyoruz ve bu ne seni ne de çükünü ilgilendirir kardeşim. hayır öyle bir anlatmış ki sanki yatakta bok var. dökülen saçının tüyünün üstüne basmıyo musun farkında olmadan hiç? ee senden farkı ne bu hayvanın? pek tabi de kendini yalayıp temizliyor pırıl pırıl yapıyor o tüyleri. oy bi daha uyuyasım geldi bebemle bak.
 • (bkz: engelle)
 • birinci tanım: kedi denen varlıktan zerrece haberi olmayan zat-ı şahanenin açtığı bir başlıktır. kedi bu kedi. laf mı dinliyor sanıyorsun insan gibi? buraya gelme deyince gelmeyecekti zaten o da.

  ikinci tanım: kendi döktüğü tüylerden/kıllardan zerrece haberi olmayan köse bir vatandaşın açtığı başlıktır. lazer epilasyon mu yaptırdın her yerine? senin tüylerin dökülmüyor mu? dökülüyor değil mi? aynı şey değil diyeceksin kedi tüyüyle. evet , değil. çünkü kedi tüyü orana burana kaçtı mı hiçbir şey olmuyor. ama insan kılı/tüyü öyle mi? iğrenç.

  üçüncü tanım: kedi sevgisinden zerrece haberi olmayan kedi sevmeyen bir kişinin açtığı başlıktır. bilinen genel yargının aksine kediler asla ve asla nankör değillerdir. önlerine konan bi avuç mamadan bi kap sudan dolayı insan denilen varlığa minnet duyarlar. verilen bi lokma yemem yüzünden insanın dibinden, peşinden ayrılmazlar. sırf bu yüzden bazıları da kedileri çıkarcı sanar. o seni sever, senin elinden yemeyi sever de o yüzden peşine takılır. kedinin sana güvenmesi için zaman gerekir, her kedi herkese gitmez bu yüzden. seni sevdi mi de dibinden ayrılmaz, koynuna kadar girer, çocuk gibi kıvrılıp uyur gırr gırr. bilmeyen anlamaz işte.
 • çok saldırgansınız ben bişey göremedim bu yazıda . katılıyorum evet pis siz kendinizi kandırın.
 • kazanovayı kes sen. hatunun eve gitmişte yatakta kıl yün tüy muhabbeti yapıyor.
  hayvanın düzenli olarak aşıları yapılıyor ise ve de dışarı çok çıkmıyor ise, sıkıntı yaşama olasılığı çok azdır.
  benim 6 kiloluk dana özellikle iki ayağımın arasına yatmaya bayılır.
  tanım : kedi besleyenlerin evini pis sanan kişi.
 • lan kedi dediğin hayvan kendi temizliğini kendisi yapan bir hayvan. boşuna mı yalanıp duruyor sanıyorsun? dilinde antiseptik salgı var.

  neymiş efendim seks yapamıyormuş (seviştiğini belli etme hastalığı) git tüysüz eline hallen o zaman ne diyeyim.
 • benim bi arkadaşım var at ile uyuyor. evet bi beygir ile. kedi de ne oluyor. dürrrşşş.....dürrşşş..... ho hoooo...
255 entry daha