• farelerin isyan cümlesi
  • biz de moronsuz sokaklar istiyoruz ama olmuyor işte her istediğimiz.
  • bakın romalılar, böyle zihniyetteki pısırık aptallar yüzünden dünya artık çekilmez bir yer.

geçen yaz sitemizde böcek istilâsı yaşandı. bunun sebebi de kısa bir süre önce civardaki kedilerin başka yerlere sürülmesiydi. "yapmayın, etmeyin" dedik olmadı. çok ciddi tartışmalar oldu ama dinlemedi süper zekalar. sebebi de gece çok ses çıkarmaları ve insanların yiyecek bir şeyler vermeleri yüzünden çevrede oluşan pislikmiş... velhasıl karma devreye girdi ve böcek istilâsı, daha alt dairelerde fare falan bayağı istilaya uğradı bizim site ve civarındaki siteler. ancak iki dairede sorun olmadı. bizimki ve iki kat üstteki komşuda.

daha sonra orta çağ hezeyanı yaşayan avrupalılar gibi aydınlanma geldi bu salaklara. kedilerin yeniden yerleşmelerine izin verildi. ne istilâ kaldı ne de başka şey. o şerefsiz site yöneticisi bile enn süperinden kedi sever oldu aniden.

demem odur ki, nankörlük etmeyin götlerini siktiklerim.
  • kedisiz sokak demek , farenin ve binbir çeşit böceklerin gezdiği sokak demektir.

sadece profesyonel düşünmeye çalışıyorum , köpek derseniz anlarım ama kediler sokakların haşere temizlikçisi ve kimseye zararları yok.

edit ,ekleme

@ketnipkedisi isimli yazar arkadaşım bana ulaşıp bir konuda bir destek mesajı rica etti. destek olmak isteyenler için aşağı bırakıyorum entry'i ilginiz için teşekkürlerimi sunuyorum.

yardımcı olabileceğim herkese mesaj kutum açık
  • fareli sokaklar istemekle hemen hemen aynı olan istek. kim kovalıyor fareleri sanıyorsunuz.
  • troll yakarışı.

ama ben başka bir şeyden bahsedicem: ne zaman böyle bütün toplumun ortak paydada toplandığı bir olay yaşansa, bu paydanın anticiliğini yapıp tepki/ilgi çekmekten hoşlanan insanlar çıkıyor.

ne biliyim, önemli bi sanatçı ölüyor, "o da adam değildi" zaten diye başlık açıyor. yok efenim akape saçma bir yasa çıkarıyor, "çok haklılar" diye tepki çekmeye çalışıyor, yok durup dururken "atatürk de şöyle şöyle off" diye başlık açıp ilgi çekmeye çalışıyor.

abi düşünsenize, adam ne kadar zavallı. adamın hayatı o kadar boş ve anlamsız ki, ilgi görmek için tek çaresi ortak paydalara saldırmak. ben bu insanlara çok üzülüyorum. gerçekten düzenli olarak tepki çekmeye çalışma çabası, kişinin dünyanın en sıkıcı hayatına sahip olduğunun göstergesi bence. o yüzden troll mroll dememek, bunları da sevmek lazım.

şu yasadan bi kurtulalım, her sabah mahalledeki sokak köpeklerini besledikten sonra gelip senin de başını okşayacağım sevgili troll. sabret.
  • 6 yaşımdayken bir adam gelip gözüme yumruk atmıştı. çok korkmuştum. yıldızlaır görmüştüm. o zaman bütün insanları sokaklardan temizleyip gördüğüm yıldızları da götlerine sokalım değil mi? ha aslanlara da siktireceğiz daha.
  • görsel

bu yavruyu sokakda buldum.uzun süre annesini aradım.büyük ihtimal terk etmiş.her yerine diken batmış ve çok zayıfdı.birazcık sevgi ve bakımla 1 haftada bu hale geldi.evin resmen neşesi oldu.geceleri hep yanıma gelir yatağımın köşesinde benle uyur.d.şimdi bu hayvanın size ne zararı var aq.insan çevreye kediden daha fazla zarar veriyor.köpek konusunda yorum yapamıyorum ama siz hiç insana saldırıp ölümüne sebep olan bir kedi gördünüz mü?kedileri bari rahat bırakın.
  • başlığı açan yazar bir fare sanırım.
  • ben de kedisiz sokak diliyorum. butun kedilerin mutlu 1er yuvasi olsun. hicbiri acikta kalmasin.

kopekler icin de ayni temennim mevcut.
hesabın var mı? giriş yap