şükela:  tümü | bugün
  • fakültede bir arkadaşım, ilk cinsel deneyiminin bir eşekle olduğunu anlatmıştı. köylerinde böyle bir adet varmış. belli bir yaşa gelen her genç ailesinin erkekleri tarafından eşeğin yanına götürülürmüş. arkadaşımı da babası ve abisi zorlamış. yaparken ağladığını anlattı. ben şok olmuş bir şekilde ''sizin köydeki herkes hasta mı?'' diye sorunca, yanımızdaki başka bir arkadaş ''yoo niye öyle diyorsun ki, çok yaygındır bu eşek olayı her yerde var'' demişti. umarım her yerde yoktur. bu olay veteriner fakültesinde geçiyor ve durumu normal gören arkadaş şu an veteriner hekim. eşekle birlikte olan arkadaş da öyle ve o olaydan sonra henüz bir kadınla cinsel ilişkiye giremediğini söylemişti.

kediye tecavüz etmek, böyle bir ortamda büyüyen insanlar için çok problem değildir bence. ya da böyle ortamda büyümese bile kediye, köpeğe, bebeğe, kadına, erkeğe tecavüz edebilecek çok insan yaşıyor memlekette. barınakta çalışırken onlarca tecavüze uğramış kediye, köpeğe bizzat şahit oldum ve o hayvanların halini görmeyi gerçekten istemezsiniz. yardım etmek için dokunduğumuzda dahi korkudan bağırarak kaçmaya çalışan, kan revan içinde perişan durumda olan bu canlar beni insan evlatlarından her defasında biraz daha soğuttular.

hayvana tecavüz, bir çocuğa, bir bebeğe tecavüzle eş tutulmalı. cezası buna göre verilmeli. hayvana tecavüz eden bir insan için sanıyor musunuz ki sizin üç aylık bebeğiniz çekici değil? sanıyor musunuz ki iki yaşındaki kızınıza, dört yaşındaki oğlunuza vs yakalanmayacağını bilse tecavüz etmeyecek?
    siz kediye tecavüz eden bir insanın, -erkek ya da kadın olmanız mühim değil- size tecavüz etmeyeceğinden ne kadar eminsiniz?
  • vay orospu çocuğu vay anasını siktiğimin çocuğu. lan nerden açtım link'i. lan her gün ızdırap içinde geçiyor memlekette ve her gün bir rezillik görüyoruz. al bi tane daha. allah belanızı versin sizin!!

(bkz: türkiye'de yaşamaktan iğrenmek)
  • istanbul'un göbeğinde yaşanmıştır. zavallı kediciğin vajinası zorlamadan dolayı 3 parçaya ayrılmış. bunu yapanın sikini tez zamanda 300 parçaya ayırırlar umarım.

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/…

(bkz: türkiye'de yaşamaktan nefret etme sebepleri)

kediyle ilgili son bilgileri almak ya da sahiplenmek isterseniz: (bkz: kediye tecavüz etmek/#31179565)
  • bu kedinin tırnakları yok mu? neden direnmemiş? istese engelleyebilirdi tecavüzü. muhtemelen kendi rızası var. büyütmeyin. isteği olmasa adam neden hallensin hayvana? *

edit: ha bi de öyle kuyruk dikip sağa sola kalça sallarsan böyle olur!!!
  • benim erkek kedime yaptılar bunu..
    6 veteriner değiştirdik iyileşme sürecinde..bazıları tecavüz dedi, bazıları yok artık, kediye tecavüz edilemez dedi..onlar bile konduramadılar belki, ama bir sapığın birkaç dakikalık zevki uğruna aylarca eziyet çekti benim ciguş, aylarca tuvaletini yapamadı, üç ameliyat geçirdi, bir sene kafeste yaşamak zorunda kaldı. şimdi o iyi, ama ben hala bunu yapana bedduamı eksik etmiyorum. pek umudum yok ama ne bileyim belki işe yarar diyorum. devletten pek hayır yok zira..
  • sapıklığın ulaştığı noktayı görüp, yaşadığın ülkeden tiksinme nedeni.

bunlar bilinenler. bir de bilinmeyen milyonları var.

ağzı yok, dili yok hayvan. nasıl bir sapıklıktır? nasıl bir gözü dönmüşlüktür?
  • artık küfür, lanet etme gibi aşamaları çoktan geçtiğim için, sadece şaşkınlıkla okuduğum haberin kahramanı olan orospu çocuğu.
  • adam hasta savunulacak zerre kadar tarafı yok

ancak bu adamı hasta eden nedir bunu düşünmek lazım.
    sevişmeyen bir toplumda görülmesi şaşırtırtıcı olmayan berbat hadiseler bunlar. daha beterleri de oldu oluyor ve olacak.

bu iğrençliğe neden olan asıl faktörü hiç konuşmayıp, sonuca küfür etmek bir yarar sağlamıyor.

bu adam neden bu halde detaylıca anlattım şurada;

(bkz: 2.5 yıllık kız arkadaşıyla seks yapamayan adam/@limon kimyon zorro)

hapşırığa küfredip grip virüsü hakkında hiç konuşmuyorsunuz. ya sığsınız ya kötü niyetlisiniz.
  • mide bulandırıcı bir başka olay...

gözlerim doldu. yani hayvana üzülüyorum, bizden daha uysal olduğu, daha cana yakın olduğu için ve tabii insanlara güvenebildiği için.

ya şu dünyada nasıl insanlar var, cidden şaşırıyorum. insanlara üzülüyordum; böyle rezalet davranışlara maruz kalıyorlar diye, hayvanlarda içim parçalanıyor.

yemin ediyorum nasıl canlılar olduğumuzu anlayamıyorum.
  • sonra hayvanları insanlardan daha çok sevdiğimizde bizden kötüsü yok, vay "kedi besleyene kadar bir insanın karnını doyursana" filan...

beslediğim kedinin masum, günahsız bir canlı olduğu kesin en azından, ya karnını doyurduğum insanın böyle bir yaratık olmadığı ne malum?

lan klişe mlişe ama, bunu yapan insan olamaz lafı cuk oturmuyor mu şimdi buna? üstelik, karnı aç olanın yapacağı iş de değildir bu, zira aç ayı oynamaz.