• istanbul'un göbeğinde yaşanmıştır. zavallı kediciğin vajinası zorlamadan dolayı 3 parçaya ayrılmış. bunu yapanın sikini tez zamanda 300 parçaya ayırırlar umarım.

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/…

(bkz: türkiye'de yaşamaktan nefret etme sebepleri)

kediyle ilgili son bilgileri almak ya da sahiplenmek isterseniz: (bkz: kediye tecavüz etmek/#31179565)
  • eger bunu kafaya koyduysaniz 4 adet yarim ceviz kabugu elzemdir.
  • sapıklığın ulaştığı noktayı görüp, yaşadığın ülkeden tiksinme nedeni.

bunlar bilinenler. bir de bilinmeyen milyonları var.

ağzı yok, dili yok hayvan. nasıl bir sapıklıktır? nasıl bir gözü dönmüşlüktür?
  • mide bulandırıcı bir başka olay...

gözlerim doldu. yani hayvana üzülüyorum, bizden daha uysal olduğu, daha cana yakın olduğu için ve tabii insanlara güvenebildiği için.

ya şu dünyada nasıl insanlar var, cidden şaşırıyorum. insanlara üzülüyordum; böyle rezalet davranışlara maruz kalıyorlar diye, hayvanlarda içim parçalanıyor.

yemin ediyorum nasıl canlılar olduğumuzu anlayamıyorum.
  • fakülte * yıllarımda afrikalı bir arkadaşın özel bir yöntemle gerçekleştirdiğini anlattığı iğrenç eylem..

o bunu anlatırken kahkahalar atıyor ve aşağı yukarı birçok küçük hayvana uygulanabileceğini söylüyordu..

bizim buralara has değil değil yani..

hatırlama editi: yanılmıyorsam arkadaşın adı benjamin'di.. sene de 1993-94 olmalı..
    duyarlı edit: yassa leyn'e teşekkürler.. gereken yerler, entry'den çıkartıldı..

zöge: bunu zamanın ötesine gönderenin derdini merak ediyorum.. bizim buralara has değil dediğim için mi kötülediniz? bütün dünyada olan ve olacak olan bir olay, ben de buna karşı çıkıyorum, iğrenç diyorum, bana aktarılan yöntemi duyarlı dostların nazik uyarılarıyla buradan çıkartıyorum ve siz kötülüyorsunuz.
    tamam lan sadece türkiye'de görülen, türkiye'den nefret etme sebebi, ıyy pis türkler, kezban kızlar, apaçi erkekler, türk erkeklerinin hayvan düşkünlüğü, ördek, bidon, damacana, şişe vs vs.. türkiye çok kaka ülke ıyy.. oldu mu?
  • zalimliğin ve midesizliğin bileşkesi tiksinç eylem. ayrıca salt seks açlığı ile açıklanabilecek bir eylem değil.
  • şok eden hadise. herşeyi geçtim o kedi nasıl saldırmamış o adama. öyle çevik, pençeleri olan bir hayvanı sikebilme yeteneğini bu adam nereden edinmiş? hadi saldırmayı geçtim o kedi nasıl kaçamamış? sütüne ilaç mı kattın ne yaptın be amına koduğumun evladı?
  • bir şeyler yazmak için tanım bölümüne gelen sonra uzun uzun cümle hazırlama gayreti yaşayanlar adına gelsin;

(bkz: yazmak isteyip yazamamak)

sözün, kelimenin, anlamın bittiği yerler buralar.

eylemi düşünürken yoruluyorum ben, mantığa, akıla, engellere, dogmalara, tabulara, yüz elli bin tane şeye takılıyor düşünceler.

ben;
    düşünemiyorum bile...
  • ilgili linke tıklayıp resimlere 1 saniye bakmamla elim olmayan amıma gitti istemsizce. (bkz: ayna nöron) allah belanızı versin lan!
  • bu kedinin tırnakları yok mu? neden direnmemiş? istese engelleyebilirdi tecavüzü. muhtemelen kendi rızası var. büyütmeyin. isteği olmasa adam neden hallensin hayvana? *

edit: ha bi de öyle kuyruk dikip sağa sola kalça sallarsan böyle olur!!!
hesabın var mı? giriş yap