şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir vicdansızı mesela kendi çocuklarının gözleri önünde ensesinden tek kurşunla infaz edecek olsalar zevkle gönüllü olurum.

umarım büyük acılar çekerek, çarşaf tırmalayarak, kan kusa kusa ve yavaş yavaş ölür ama.
  • niye kimse bir şey yazmamış? şunları bi bulduruverin be!
  • benim bu yaratık. her gün ufaktan bir iki tekme atıyorum kedilere.

yaklaşık 2 yıldır her gün akşam ve mümkünse acelem yoksa da sabahları, sitedeki kedileri beslerim. sayıları yeni doğanlarla sürekli değişse de ortalama da etrafımı saran kedi sayısı 9-12 arası olur. her birini tanıyorum onlar da beni tanıyor.

sorun şu ki, fazla yüzgöz olduk kendileriyle.

beni tanıdıkları için de ne zaman arabaya yaklaşsam, etrafımı sarıyorlar. bazen fazla sırnaşıyorlar.

yanımda mama ya da tavuk cigeri vs olmadığı zaman da sırnaşıyorlar. yani yürüyemeyeceğim , düşecegim noktaya geliyorum, o zaman da "hadi len yürüyün şerefsizler, akşam getiricem mamanızı" diyorum.
    anlamıyorlar köftehorlar. ben de aracıma binmek ya da düşmemek icin ufaktan tekme atiyorum. tekme tekniğim şu şekilde: ayakkabımın ucuyla kedinin karnının altına girip , kediyi hafifce tartarak uzak bir koseye 4 ayagı üstüne dusecek sekilde atmak.

ne adi bir insanım ben di mi
  • bu tarz insanlar yüzünden ağzım iyiden iyiye küfre alıştı.
    adi şerefsizler.
    sizin eğlence anlayışınızın........
  • kimsenin umrunda olmayan kedidir. bir süre iç organ kırıklarıyla yaşamaya çalışacak ve yine kimsenin umrunda olmayacağından bir köşede kapatacaktır gözlerini. gülerek videoya çeken insan artıklarından da nefret ediyorum. bıktım.
  • bir tane gördüm şimdi twitter'da, bilendim şerefsize. ifşa istiyorum ulan! kimdir bu pislik bulunsun istiyorum.

videoda kediyi yemekle kandırıp tekme atan bir vicdansız var, haberiniz olsun.

https://twitter.com/…ybal/status/873839012498296832
  • hayvansever bir insan olarak bir türlü böyle tiplere denk gelemedim.* hayır ne isterler şu hayvanlardan anlamıyorum. sevmeyebilirsin, hoşlanmayabilirsin, ama vurup eziyet etme hakkını nereden buluyorsun onu anlamıyorum. şu zıkkım olası dünyada gücünüz anca o hayvanlara mı yetiyor? ne yaptı bu hayvanlar size. bırak a.q. dokunma bırak!
  • bunun gibi insanlık artıkları, hatta döl israfları sokakta kedileri sevmeme sebebimdir. örnek veriyorum mahallede cici bir kedi gördüm, iki gün sevsem üçüncü gün garibim insanlara ısınıyor, sonra böyle beyinsizlere denk gelip canı yanıyor..

ben evimizdeki kedinin yanına gelip yemeğine ortak olan kedileri bile sevmiyorum vahşi kalsınlar sokak kedisi olarak insanlardan uzak dursunlar diye. sebebi böyle manyaklar işte!
  • şu insanlığın sonu bi gelse de tüm canlılar huzura kavuşsa.
  • adamı küçültüp kediyi büyütecek adamı kedinin patilerinin arasına atacaksın. ağabey valla kazayla vurdum ben ettim sen etme ben kötü biri değilim ingağ ingağ ingağ.