şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: gelen mesajlara göre kedileri çamaşır makinesine atmamış, iki kediyi de kesmiş. iki tane daha sahiplenmiş ve onlar da kayıpmış. kayıp olan kedileri de kestiği anlaşılıyor. dört günahsızın canına kıymış katildir.
    abdullah çok aynı zamanda sözlük yazarıymış, nicki nagsomnia.
    anna karanine ve medeniyet adlı yazarlara bilgilendirmeleri için teşekkür ederim.

eskişehir'de üniversite öğrencisi abdullah çok isimli bir yaratık. sahiplendiği iki kediyi de öldürüyor. soyadını bilen varsa yeşillendirsin. bu herif internet tarihine not düşülsün, ismini google'da aratanlar bu sayfayı bulsun. hak ettiği cezayı alsın. bunlar artık son olsun.

"anadolu üniversitesi istatistik bölümü öğrencisi abdullah ç., iddiaya göre, 3 aylık bir kediyi döner vererek zehirledi. a.ç., ardından diğer kediyi de çamaşır makinesine attı. üniversite öğrencisi, makineyi çalıştırarak kediyi öldürdü.

isminin abdullah ç. olduğu öğrenilen bir genç, önce bir sayfada kedi sahiplenmek için paylaşım yaptı. ardından kedisi kaçmış gibi başka bir ilan veren genç, şüpheli tavırları dolayısıyla hayvanseverlerin dikkatini çekti. çelişkili ifadeler kullanan abdullah ç., kedinin aslında kaçmadığını kendisini zorlayan hayvanseverlere itiraf etti. iki kedinin de öldüğünü anlatan genç, korktuğu için hayvanların cansız bedenini poşetlere koyarak çöpe attığını söyledi.

sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, suçlamaları kabul etmeyen üniversiteli, 3 aylık kediyi kasıtlı olarak zehirlemediğini, kedinin, verdiği yağlı döneri yedikten sonra öldüğünü ve onu çöpe attığını söylüyor. abdullah ç., evde giysilerini çamaşır makinesine attığı sırada diğer kedinin makineye girdiğini, kendisinin ise bunu fark etmediğini öne sürerek, "çamaşır makinesini çalıştırıp evden aceleyle çıkmıştım. döndüğümde çamaşırların arasında kedinin olduğunu gördüm" ifadelerini kullanıyor. çamaşır makinesinde ölen kediyi koyduğu naylon poşeti de komşularına gösteren a.ç., kanı işaret edip, kediyi kestiğini söyleyen bir komşusuna da "onlar kan değil, salça" yanıtını veriyor.

komşularının şikâyeti üzerine a.ç., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. a.ç.'nin polis merkezinde ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi."

kaynak
  • edit: serbest bırakılmış.. bırakın tabii ya, bırakın ki gidip daha nice kediyi öldürsün.. kedilerden sıkılınca gitsin başka hayvanları öldüsün.. sonra onlardan da sıkılıp gitsin insan öldürsün.. tabii ki serbest kalmalı.. bu devletin hapishanesi darbecilerle doluyken bir kedi katili serbest kalmış çok mu?
    seni serbest bırakanların taaaa...

buyrun bir embesil daha..

bu hayvanlarla alıp veremediğiniz nedir sizin? hangisi sizi tirmaladi da ölümlerden döndünüz? kedi lan o kedi.. hatta kedi bile değil, kedicik, yavru daha..

vallahi bıktım bu haberleri görmekten.. üniversite öğrencisi bir de.. böyle hastalikli ruha sahip bir yaratık benim ülkeme, benim insanıma ne verecek?

önce akıl sağlığını düzeltin şu pislliklerin..
    salmayin böyle yaratıkları insan içine..
    bırakın rezil ruhunda boğulup gitsinler de kimseye zarar vermesinler..
  • ulan ne acımasız ne garip insanlar var..
  • iki kedinin (tabii bildiğimiz) katili, aramızda dolaşan ruh hastalarından biri.

çamaşır makinası vs. kısmı hikaye. hayvanlar işkence görmüş, kesilmiş. zaten dönerden kedinin zehirlendiği nerede görülmüş?

şimdi bu eleman nerede? polis, savcı ne yaptı? illa birimizi mi kesmesi gerekiyor gerekli önlemlerin alınması için?
  • nagsomnia nickli yazar oluyor bu. kişisel sitesinde öyle görünüyor.

http://abdullahcok.com/

eskişehir'de şimdilik tespit edildiği kadarıyla 4 kediyi keserek öldürmüş. itiraf videoları var.

nasıl şerefsiz, psikopatlar var bu toplumda aklım almıyor artık.
    geleceğin potansiyel seri katili bu tipler.

soyunuz kurusun, lanet insanlar...

edit: link: https://twitter.com/…urly/status/956850186193653761
  • bence kesin youtuber olmaya çalışan bir dangalak.

"kanalıma hoşgeldiniz arkadaşlar, bugün kedimi çamaşır makinesine atıyorum."

geri zekalı embesil.
  • yeri de adı da belli orospu çocuğunun, şunun anasını sikecek eskişehirli sözlükçüler yok mudur !
  • bir yanlislik olabilir, aklı basinda gorunuyor ne bileyim sırf kedi oldurmek icin bu kadar yapmacik olunabilecegini sanmıyorum. gercekten boyle psikopatlar olabilir mi? ben inanmak istemiyorum hayır.
  • delirmemek için kendimi zor tutuyorum.
    nasıl bir hukuk sistemidir ki bu 4 kediyi katleden bu caniyi serbest bırakabiliyor?
  • şu malı biri götünden silkebilir mi acaba!
    hayır kedi götüne mi battı da öldürdün bre ahlaksız.
    ama lütfen biri şunu silksin.