şükela:  tümü | bugün
  • şu tür videoları paylaşmasak. görmek istemiyorum burası neyse de facebookta ister istemez bu tarz işkenceli vs fotoğraf video görüyorum. paylaşmayın kardeşim yüreği kaldırmayanlar var. bilmek, duymak, görmek istemiyorum o insan görünümlü mahlukların yaptıklarını.
  • rusyada yaşanmış olay. bu nasıl bir ruh hastalığıdır. bu nasıl bir sadistliktir! hayvan orda acı içinde miyavlarken, nasıl kahkaha atabiliyorlar? bu insanlar nasıl bu hale gelebiliyorlar? gerçekten anlayamıyorum.

umarım cezasız kalmaz.
  • o kedinin her yakaraşı kadar götlerine kazık sokulası orospu çocuklarının yaptığı eylem.
  • izleyemediğim videonun içerdiği iğrenç eylem.

bi canlıyı öldürmenin ne kadar korkunç bi şey olduğunu düşünürüm hep cinayetle, işkenceyle vs ilgili şeyler okuduğumda. ne bileyim ne yaşarsam birinin karnına, göğsüne, sırtına defalarca bıçak saplayabilirim diye merak ederim bazen. ne olursa hiçbi şey hissetmeden, üzülmeden yorgun düşene kadar birine acı çektirebilirim.
    sonra böyle şeyler çıkıyor işte karşıma ve sorularım cevaplanıyor.

kendini savunamayacak seviyedeki bi canlıya acı çektiren ve bundan zevk alan insanları sanırım hiç pişmanlık hissetmeden tek tek vahşice öldürebilirim ömrüm el verdiği kadar. her gün tekrar tekrar, hiç sıkılmadan ^_^
  • güçlünün güçsüzü kullanarak keyif alması örneğidir. gücün yetiyorsa gel beni at bakalım makinaya şeklinde ablaya yürünmesi gerekir

edit: cümle tamamlamadan yolla demişim
  • ondan sonra pit bull dehşeti, kedisiz köpeksiz sokak istiyoruz bilmem ne! al kardeşim bak şu insanoğlunun pisliğine ben bir şey demiyorum!
  • tipini sevdiklerimin vicdansızlığı ve kediyi oyuncak gibi oynamaları
    aslında en iyisi bunları buzdolabına 1 gün kapatmak
  • iş yerinde videoyu izleyip orospu çocukları diye bağırmam sonucu müdürün nabıon lan yavaş demesine sebebiyet veren video.

o çaresiz miyavlama sesini duydum ya, içim gitti lan. insan değilsiniz.
  • aşağılık bir eylem olmasıyla birlikte rafael benitez başlığına tıkladığınızda dahi günün videosu adı altında görmek zorunda bırakılmanız aynı derecede aşağılık bir eylemdir.
  • insan olmayı gerektiren eylemdir. diğer hiç bir canlı türünde bu tarz şeyler göremezsiniz. sonra hayvan severler insana sövdüğünde tü kaka oluyorlar. yolda aç çocuk görsem sikimde olmaz ama hayvan görünce dayanamıyorum. sebebi de bu video'da açık net bi şekilde görülüyor. benim yüreğim kaldırmadı 10sn'den fazla izlemeye adamların yaptığına bak.

insan denilen varlık her fırsatını bulduğunda kendisinden güçsüzlere eziyet eder, kendisinden güçlülerinde önünde domalır. böyle pislik bir türüz işte...