• yalova’da yaşanan akıl almaz olayın başrolündeki kadındır.
    bir veteriner kliniği dükkanlarının önüne bir kutu ve içine de battaniye koymuşlar, esma adını verdikleri sokak kedisini bu şekilde besliyorlar. yoldan geçen bir kadın bunu fark ediyor ve üzerinde kedinin yattığı battaniyeyi kediye vurarak hayvanın altından çekiyor, üstelik hıncını alamayıp battaniyeyle kediye bir kez daha vuruyor. sonra da elindeki battaniyeyle uzaklaşıyor. hayvan sevgisini bir yana bırakın, muntazam bir ahlaksızlık örneği.

haber linki

edit: adblock kullananlar için alternatif link.
  • "kediyi dövdü" biraz fazla iddialı bir başlık olsa da, kedinin altından battaniyesini çalacak kadar, hem de sürekli "var mı bir bakan?" diye etrafı kolaçan ederek, omurgasız ve asalak bir birey içeren video.
  • kadın meczup hareketlerinden belli.
  • orostopolluk basamaklarında nirvanaya ulaşmış hırsız. o battaniyeyi de münasip bir tarafına soksun. bu ne ya?
  • "insan" en çok ne kadar alçalabilir?
  • aynı şeyin benzerini üsküdarda yaşadığım mahallede deneyimledim. yarım günümü kedilere tahtadan sağlam ev yapmak için harcadım. çöpten bile bir sürü şelte bulup süper 2 tane kedi evi yaptım çünkü hayvanlar ıslanıyordu yağmur yağınca. hatta bazıları hastalanıp ölüyordu. bir gün 30 lu yaşlarda bi adamı evi yıkarken yakaladım. sokağın sonuna kadar elimde tahtayla kovaladım. böyle iğrenç varlıklar olmayı nasıl başarıyorlar bilmiyorum. zira eninde sonunda o yuvanın bütün tahta ve plastik şeltelerini çaldılar. şimdi 2 tahta parçası kaldı.
  • avcı/toplayıcı işte.
  • yok abi.

insan nufusunun yarisini hatta belki daha fazlasini silip goturecek bir hastaligin zamani geldi de geciyor.
  • minicik bir battaniyeyi neden calmaya tenezzul edersin. caldin ne yapacaksin onunla cok merak ediyorum. dunyada ne kadar cok hastalikli insan var
  • muhtemelen ruh hastası olan kadın.

ruh hastası değilse de trafoya giren kediler ona girsin diyorum, kedinin atından battaniye çalacak kadar mı düştün şıllık?
hesabın var mı? giriş yap