şükela:  tümü | bugün
  • kafayı kırdıran olaydır. çalıştırdığınız bulaşık makinesini bile durdurup korkuyla açarsınız orda da yok ohh çok şükür. nerde bu kedi ya bütün evi aradım ya ben
  • halının altına girecek kadar pshyko olduklarından mütevelli her yere bakılması gerekli durum özellikle ''ahha orası olmaz ya yok mümkün değil '' denen yerler.
  • evde kedi
    olsa da
    kaybetsek yine yine..
    dediğim güzelim şey.

arayanlar için tavsiye, gardrobun içine girmiştir net . siz giyinirken aradan oturuverir köşesine.
  • bazen giysi dolabında bulmakla sonuçlanandır.
    dolaptan bir şey alırsın, kapak açıkken kimseye gözükmeden içeriye girer ve farketmeden kapatırsın kapağı.
    sonra ara ki bulasın..
  • kedi kaybolmak istemistir ve kaybolmustur, bulasmayin, ellesmeyin kedigillere..
  • zilin önemi burda devreye giriyor,
    gerçi gözlük de önemli, bir gün hayvan kayboldu vay lele vay lele diye yakınıyorum sen git masanın üstünde uzan beni izle. hayır o kadar ses gürültü de yapıyorum insan bi selektör yapar, bir korna bi ses, yok.

bir de benden ötürü olmayan sebeplerle kaybolabiliyor hayvan, mesela mobilyaların altında orasında burasında mobilyayı yapanın bile bilmediği boşluklar olabiliyor, oralara da giriyorlar, anlamıyorum radyo frekansı yollayıp boş yerleri mi algılıyor nasıl buluyor orayı. mesela benimki masamın öyle bir boşluğunu bulmuş, girmiş, sonra masayı yavaş yavaş çekeyim dedim orası burası incinmesin diye, benim çektiğimi görmedi, 'oloooommm allah var lan!' deyip garip gurup hareketler yapıp çıktı ordan, o gün bugündür de masadan itina ile çekiniyor.
  • kesin çözüm zildir.
    şıngır şıngır gezsin.
  • misafir gelmiştir kedi kendini güvende hissetmek istemiştir paniğe gerek yok kendi çıkar ortaya.
  • buzdolabına bir bakın derim, siz suyu kafaya diklerken dolaba girer sonra siz farketmeden kapağı kaparsınız
    10 dakika sonra içerden gelen seslerle olaya uyanırsınız.
    bazen tehlikeli olabilir.