şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kediye de kediyi öpen kişiye de keyif veren bir eylem.

özellikle yüzünden, ensesinden ve boyunlarından öpülmekten çok hoşlandıklarını biliyorum.

yalnız kedinin size güveninden emin değilseniz, öperken ani hareketlerden kaçınmalı, mümkünse patilerini tutarak öpmelisiniz.

kedi bu sonuçta, şirinlik yapacağım derken tırnak içinde kalabilirsiniz.
  • kedide alışkalık yapıyor/yaptı.. ha bire gelip suratını sürtüyor dudağıma, öpücük sesine güdümlü oldu..
  • eğittim "öpücük ver" dediğimde uzanıp öpüyor beni.

eğitilemeyenler için teknik;

kedinizi bacaklarınızın arasında hafifiçe ve incitmeden kıstırıverin, sonra o suratı iki elinizle sağdan soldan kavrayın, burnu seviyesinden öpün de öpün.
  • karşı konulamaz istektir.
    öptükçe ısırasım, ısırdıkça yiyesim geliyor.

(bkz: anne ben manyak oldum)
  • devamı mutlaka vardır.

hadi babaya bi öpücük ver dediğinizde; dudağını ve burnunu size doğru uzatır, öpersiniz, küçük diliyle minicik burnunu yalar, tatlılığı görünce bir daha öpmek istersiniz, sonra tekrar burnunu yalar ve böyle devam eder.

pavlovun kedisi misali sabah evden çıkarken ve akşam eve geldiğimde bu eşşoğlueşşeğin kızı hemen dudaklarını uzatır. uzatmasın hele, bıyıklarını keserim.
  • (bkz: kissing pussy)
  • aslında kedilerin öpücük verirken güttükleri hedef, kendi kokusunu insanına*sürerek onu işaretlemektir.
    ancak alan memnun satan razı, her sabah ve her akşam öpüyorum serseriyi bir güzel.
  • her sabah işe gitmek için aynı saatlerde evden çıkınca, koşullu refleks oluşturan kedinin burun ver bakıyım komutuna tepki olarak burnunu uzatması sonucu oluşan en güzel işe uğurlama yöntemidir. hususun sapıklıkla alakasını henüz çözemedim ancak sapık aranıyorsa güzel ülkemizde ziyadesiyle bulunabilir. (bkz: n.ç.)
  • kedinin ayaklarından götüne kadar her yerini öpmüş biri olarak söyleyebilirim ki, kedinize keyif vermek istiyorsanız şöyle öpün:

kedinin gıdısını sol elinizin ayasına oturtun, üstten uzanıp tam gözlerinin arasını, burnunu öpün.

not: tamamen kendi kedim ve kişisel gözlemlerim için geçerlidir. her kedi başkadır. deneyin diye yazdım. sokak kedisinde deneyip tırnak içinde kalırsanız bana carlamayın.
  • kediniz sinirliyken yapilmamasi gereken. o kulaklarini arkaya yatirir ve hemen bi tirmik atar. ama ben yine de operim.