• hissettigi gibi yasayan, kuskusundan, ofkesinden, sevgisinden, ihtiyaclarindan, korkusundan, nefretinden, askindan, ozleminden, kisaca her ne hissediyorsa ona yonelik eylemlerinden cekinmeden yasayan insanlarin inandigi izm.

gettolari falan var. cok gizli ama, yerini biliyorum ama soylemem.
  • (bkz: harika)
  • psikopat bir kedisi olmasına rağmen tüm hayvanlari seven, içinde en ufak kötülük barındırmayan,neşeli,eğlenceli,sevecen,merhametli ve çok güzel bir hatun. whatsapta hiç sıkılmadan saatlerce konustugum tek kişidir. ayrıca kimse kusura bakmasın sözlükte en çok onu seviyorum. magnumdan araba kazanırız ayağına bol bol dondurma yemesini istiyorum ki kilo alsın vücudu bozulsun. napiim kıskanıyorum aq. benim lan o! önce ben gördüm! kadehimi senin mutluluguna kaldırıyorum yavrum :)
  • güzel yazan çaylaktır. yazar olduğunu görürüz umarım.
  • kedi askı, sevgisi buyuk derecelerde olan, belki kedi dili ve edebiyatını bitirmiş belki kedi felsefesi üzerine master yapılmıştır. guclu ve sevgi yumagıyla bezeli bir akımdır.
  • çok sevdiğim bir çaylak yazardır. dişi kedi annesidir. hani iyi ki tanımışım dediğiniz insanlar olur ya, kendisi benim için öyle bir insandır. kozmetik ile ilgili bildiği çok fazla şey var. hacim odaklı spor yaptığım için omuzumda çatlaklar oluştu. fotoğrafını çekip yolladım ve bana kremler, kakao, vitamin vs gönderdi. saatlerce nasıl hazırlayacağımı, nasıl uygulayacağımı anlattı. bunlar için bir kez daha size teşekkür ediyorum kedizm hanım.

ayrıca kendisi benim baldızımdır. henüz kız kardeşinin bundan haberi yok ama olsun. o iş bizde. en kötü ihtimalle, kızını bizim paşa’ya alacağız. gerçi benim oğlan kısır, torun sahibi olamayacağız ama olsun, önemli olan akraba olmak.

son olarak kendisine burdan bir kez daha uyarıda bulunmak istiyorum: tatlıyı azalt. gece saat 4’de kalkıp tulumba tatlısı yer mi bir insan? sabah kahvaltısında cheescake yemek neyin nesi? metabolizman her zaman böyle hızlı olmayacak. bunu seni seven bir enişten olarak söylüyorum. neyse. sizi seviyorum kedizm hanım.
  • dünyanın kedilerin rahat ve mutlu yaşayabileceği şekilde düzenlenmesi ve idare edilmesi gerektiğini savunan ideoloji. kurucusu bilinmiyor ama nasıl bir marxism, kapitalizm, feminizm varsa kedizm de var.

normalde hiç anlaşamayacağınız, politik duruşu sizden çok farklı bir insan ile kedizm çevresinde bir araya gelebilirsiniz. kediler ikinizinde aklınızı almıştır bir kere.

bu ideolojiye gönül vermiş insanlara ise kedist deniyor.
hesabın var mı? giriş yap