1. bildiğim en iyi tasarımcılara sahip firma olabilir. bugün ilk defa bi ayakkabılarını aldım. dayanıklılığı, rahatlığı zamanla çıkacak..
  2. türkiye'de birkaç düz klasik modelinden başka bulundurmayan tadımlık marka. üzüyorsunuz, haberiniz yok.
  3. lacivert renkli olanı bir sene içinde rengi soldu aktı başka renkler eklendi, koku da yapıyor, çorapsız da giyilmiyor su toplatıyor aksi takdirde, memnun olanlar nasıl memnun kalmış anlamıyorum, berbat bir ayakkabı, bu yaz bide moda oldu en büyük korkum buydu.
  4. son bir kaç aydır champion modeli topuklarımı çok ağrıtıyor. bu modellerle çok fazla yürünmemesi tavsiye edilir.
  5. bonibon gibi ayakkaplar karsim ya. tomsdan daha hos ve rahat. converse hele bunun yanında bok yesin, diz coksun tevbe istesin.

ucuk mavisi faforim. puanım 9. mis gibi terkos.
  6. champion modeli dünyanın en güzel ayakkabısıdır. en.
  7. sadeliği sevenler için, dünyanın en güzel ayakkabıları olabilir. sağında solunda markaların, saçma sapan karmaşık şeylerin olduğu tasarımlar aramıyor ve "sade olsun. rahat olsun. bunların yanında güzel de dursun" diyorsanız, alabilirsiniz bunlardan. uzun bir zaman oldu bunlardan bir tane alalı ve kullandığımdan beri hiç pişman olmadım. güzel. iyi. rahat. temiz. şık.

memnun kaldığım için alabilirsiniz diyorum ama, almasanız da olur. çünkü, modelleri beyaz converse olma yolunda ilerliyor. korkarım, yakın bir zamanda herkesin ayaklarında göreceğiz. boyner'ler bu ayakkabılar için epey bölüm ayırmışlar. fiyatları da uygunmuş. herkes alır kesin bunlardan. pff. zaten çok çirkin ayakkabıları var. vazgeçtim ben, almayın. gidin beyaz converse alın arkadaşlar. teşekkürler.
  8. 1 yıl yağmur çamur demeden giydikten sonra sağ arka alt bölgesinin açıldığı güzelim biricik patti smith ayakkabısı.

keds hakkında bilgi verin