şükela:  tümü | bugün
 • turkiye pazarina giris yapan hong kong’lu network sirketi.

  adsl-vdsl modem ve router&ap cihazlari biraz tuzlu gibi.

  https://keenetic.com.tr/

  edit: türkiye’de wpa3 wi-fi sifreleme protokolünü kullanan ilk markaymış.
 • modem ararken denk geldiğim yabancı firma. belli ki reklama ciddi bir bütçe ayırmışlar ve objektif incelemeye daha denk gelemedim. her şeyin fazlası zarar sevgili keenetic. ayrıca o kadar modem yap gigabit portu koyma, olmadı.

  edit: kullananlar yeşillendirirse sevinirim.
 • sözde 2010'da hong kong'da kurulmuş marka. hakkındaki tek bilgi kaynağı youtube'daki gizli sponsorlu inceleme videoları ve o videoların altındaki yorumlar.

  amazon, ebay gibi sitelerde asla bulunamıyor, redditte hakkında tek yorum yok. sadece türkiye'de satılıyor gibi görünüyor.

  güven vermedi. zyxel, asus, tp-link ile devam.

  eppursimuove der ki: asus dsl n16 modemimin kablosuz bağlantısı yetersiz gelmeye başlayınca xiaomi 4a router almaya karar verdim ve bu marka karşıma çıktı her yerde. türkiye'deki kullanıcı yorumları reklamlar karşısında çok etkinlendiği için genelde reddit başlıklarına bakarım. reddit'te başlık yok bu ürünle ilgili. çok ilginç. aslında fena bir ürüne de benzemiyor ama hiç yorum olmaması şaşırttı.

  edit: eppursimuove isimli yazarın attığı mesaj eklendi.
 • (bkz: #107671287)
 • şu an alabileceğiniz en iyi router cihazları üreten firma. ismini ilk duyduğumda üstüne marka basılıp satılan çin malı dandik bir marka daha sandım. ancak kullanınca efsanevi bir router olduğu ortaya çıktı.

  bir router'ın sahip olabileceği tüm özelliklere sahip ve tümü özelleştirilebilir olarak geliyor. örneğin tp-link aldığınızda sadece belli ayarlara erişebiliyorsunuz. ancak keenetic ile router üzerine birçok bileşeni ekleyebiliyorsunuz veya çıkartabiliyorsunuz.

  mesh destekli ve bundan 2-3 tane aldığınızda büyük bir evi bile aynı wifi ağı üzerinden internete boğabilirsiniz. aynı işlemi diğer bilindik firmalarda yapmak isteseniz server ödersiniz.

  bu arada marka yeni değilmiş. zyxel'den ayrılarak farklı marka olmuşlar.
 • (bkz: #107859898)