şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2017 abd yapımı sinema filmi. yabancı bir grup tarafından alıkonulan ailenin, canlı yayınlanan bir oyuna zorlanması anlatılıyor. düşük bütçeli filmin oyuncuları arasında bella thorne, chandler riggs, ıoan gruffudd, natalie martinez gibi isimler var.
  imdb

  edit: ben yandım siz yanmayın.
 • buna benzer avustralya yapımı bir film vardı. (bkz: scare campaign) adında. bildiğiniz o filmin başından sonuna kadar çakması olmuş. yine de korku gerilim türünde kendini izlettiriyor. ama ben scare campaign i daha çok beğenmiştim.

  --- spoiler ---

  bu tarz filmleri izledikçe aslında sosyal medyadan kendim hakkında bir seyler paylaşmak dahi istemiyorum. aşırı korkunç geliyor bu filmler. düşününce, birileri sizi internetten ve daha yakından izliyor. nelerden korktugunuzu zaaflarınızı acılarınızı öğreniyor ve bildikleri kadarıyla size yürüyor öldürme veyahut tutsak etme planları kuruyor. ıyicene paranoyak oldum çıktım valla. hayır sosyal medyada o kadar çok şey paylaşıyoruz ki aslında katillerin işleri çok kolay. ışin tuhafı ben de bir plan yaptım. eğer öleceğimi hissedersem beni öldürmelerine izin vermeden ben kendimi öldüreceğim. neyse paranoyaklığa gerek yok derken bile şu an izleniliyorum hissiyle bu yazıyı buraya not ediyorum.

  --- spoiler ---