• mahkeme kararıyla yasaklanan siteler arasına girmiştir. tespitlerime göre firefox ile çalışmıyor, ie 8 ile çalışıyor fakat otomatik kapatma uyarısı çıkarıyor. eğer indirme işlemi bitene kadar bu uyarıya tepkisiz kalırsanız dosyayı indirmek mümkün olabiliyor*.

    vicdani redci padawanın uyarısıyla gelen edit: firefox'un son versiyonunda (3.5.2) karşılaştığım bir sorundur bu. eski versiyonlarda ve/veya farklı güvenlik ayarlarında site problemsiz şekilde çalışabilir.
  • artık paralı sisteme geçmiş olan youtube ve benzeri sitelerdeki videoları indirmek için kullanılan web sitesi. olay bugün mü gerçekleşti bilmiyorum, ancak tepedeki satıra youtube linkini koyup "download" tuşuna tıkladığımda "please use the keepvid program" şeklinde bir not beliriyor, keepvid program'a tıklayınca da indirdikten sonra anahtar talep etmeniz gerekecek diyor.

    sen de mi keepvid, demek istedim içinden bir an...
  • vdownloader falan gibi "copyright var, indiremezsin" ayağı çekmeyen, video ayırt etmeden ne var ne yok indirmenizi sağlayan faydalı site, flv ve mp4 formatlarında indirebiliyorsunuz
  • en cahil bilgisayar kullanıcısının bile rahatlıkla kullanabildiği grabber. en güzel özelliği ise youtubedan video indirirken isimleriyle de saklaması.