• zonguldak/ereğli'de yaşanmış bir olay. yahu önceden yaşı büyük adamlara da saygımız baya baya vardı. bu tür videolardan sonra şunu da anladım ki, sosyal medya kullanımının bize gösterdiği acı gerçeklerden biri aslında bugüne dek o saygı duyduğumuz nice abilerin, amcaların aslında 13-14 yaşında çocuklardan daha düşüncesiz ve mantıksız hareket edebildiği. azap çeken annesine inşallah ikinci bir acıyı yaşatmaz mı diyeyim, kadın bunun acısını görsün inşallah mı diyeyim bilemedim.

ahanda link
  • miras varsa iptal. analık hakkı da rafa kaldırılmış ya da askıya alınıp sütü de helal edilme durumu şu an beklemede görünüyor.

ulan insana öz anasına öldü şakası yapar mı.

şimdi bu adam harbiden ölse kadın acaba diyecek bu sefer de gerçek bir travma yaşatacaklar..
  • birazcık troll kokan videodur.anne baya bir sakin, ben ikna olmadım.
  • abi işssizlil başa vurmul herhalde, bu tip şakalara insanların aklına hangi durumda geliyor anlamadım. ben niye düşenemiyorum bu tip şeyleri bu bir lütuf mu yoksa ceza mı ?
  • muharrem ince'nin hemen yapması gereken bir şaka, baya oy alır. :))
  • (bkz: sebebi neydi ki)
    eskiden leman'da ohannesburgerler diye bir bölüm vardı. tabloid gazetelerde çıkan "eşekle koyun cima yaptı; başı eşek, gövdesi koyun bir canlı doğdu" gibi uydurma olduğu her hâlinden belli olan haberleri ele alır ve inceden inceye dalgasını geçerdi. şimdi bu şakayla ilgili haberleri okuyunca nedense aklıma o geldi. serbest çağrışım işte. insanı oradan oraya götürüyor.
    velhasıl, bu nasıl şaka? böyle iş mi olur?
  • sizi bilmem ama benim midem bulandı. ne salak adamlar nefes alıyor şu ülkede inanılır gibi değil.
  • (bkz: bu ne amk?)
  • annenin akli melekeleri yerinde değil sanki. etrafındaki mallar da iş yapmış gibi gülüp dalga geçiyorlar. herkes cep telefonu ve sosyal medya için yaşıyor ya bunlar da öyle bi organizasyon yapmışlar. hem güler eğleniriz hem de sosyal medyada birkaç tık beğeni alırız babında.
hesabın var mı? giriş yap