şükela:  tümü | bugün
  • http://yenisafak.com.tr/…campaign=twitter-yenisafak

cumhurbaşkanı adayı ve başbakan recep tayyip erdoğan'ın seçim harcamalarına katkı için bağışta bulunmak isteyen vatandaşlar, gaziantep'teki ziraat bankası şubelerinde yoğunluk oluşturdu.

erdoğan'a seçim çalışmalarında kullanılmak üzere yardımda bulunmak isteyenler, ziraat bankası'nın şehitkamil şubesi önünde toplandı.

gruplar halinde bankaya giren vatandaşlar bağış hesabına paralarını havale etti.

erken saatte bankaya gelen 103 yaşındaki elif şencan da "kefen param" dediği 500 lirasını bağış hesabına yatırdı.

ak parti il başkanı ahmet uzer, gazetecilere yaptığı açıklamada, gaziantep halkının başbakan erdoğan'a ciddi destek verdiğini söyledi.

bankadaki kalabalığın, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de başbakan'a şehirden tam destek çıkacağını gösterdiğine işaret eden uzer, "bugün burada olan herkes gücünün yettiği kadar bağış yapacak" diye konuştu.

yakın bir tarihte öldüğünde muhtemelen akp gençlik kolları tarafından defnedilecek olan 103 yaşındaki teyzemizdir. daha fazla yorum yapmak istemiyorum
  • konuşamayan teyzeye yapılmış orospu çocukluğu.

yıllar sonra denk geldim de bu nasıl bir itlik lan?

https://www.youtube.com/watch?v=xfi68ko2gfi
  • kandırılmış teyzedir. bizimkilerin kandırılması gibi değil tabi, mecaz yok gerçek anlamda kandırmışlar teyzemi.

sonra niye küfür ediliyor diyorsunuz. ne yapalım bu insanlara?

öldüğünde akp gençlik kolları defnedecek miş. ha siktir lütfen.
  • ak-itlerin propagandasına kurban gitmiş teyzedir. kendi rezilliğinizde boğulun.
  • yazacak bişey bulamadığım dram. gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
  • hiçbir şeyden habersiz kadıncağızın etrafında toplanmış, her şeyden haberdar bir gazeteci ordusu bulunması da yine beklenen bir durumdur.
  • yıllarca gurbetçi paralarını bağış adı altında toplayıp dolandıran yeşil sermayeyi akla getirmiştir. o insanlar da zamanında, islam'a hizmet için kurulsun diye kanal 7 gibi medya oluşumlarına cami kapılarında yardım etmişlerdir. gurbetçiler yıllarca deniz feneri gibi kuruluşlara da yardım etmiştir.

kombassan, jet-pa ve bilinen diğer oluşumlar da kendilerini islami hareket gibi lanse edip para toplamışlardı. son örneğini canlı gördüğümüz fethullah gülen cemaati de yıllarca milletten para toplamış, bağışlar almıştı.

sonuç ne oldu? gelinen noktada elde avuçta olan ne vardır? islamın kazanımı ne olmuştur? kocaman bir hiç.

şimdi ümmetin kurtarıcısı diye seçilen, dünya lideri olarak inanılan birine aynı teveccüh gösteriliyor. sonuç yine hüsran olacaktır. çünkü bu adamın islam diye bir derdi tasası yoktur.
  • yuh
  • her seye oldugu gibi buna da eminim bir aciklamalari vardir. yahu bir partiye oy vermek onu koru korune desteklemek demek degildir.

cinsel istismar yasasinda ne oldu? "bakan aciklama yapti yasa tecavuzculeri kapsamiyor" diye paylasim yapiyordunuz, peki sormaz misiniz madem oyleydi neden geri cekildi diye. bu meselede de sormaz misiniz, akli basinda olmayan gariban yasli teyze uzerinden reklam yapmak parasini almak neden diye. bu sorular sizi daha az akpli yapmaz ak-genclik, daha onurlu olmanizi saglar.