şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: capernaum)
  • capharnaüm'dur doğru başlık yönlendirmesi capernaum değil.

(bkz: capharnaüm)
    (bkz: #82626002)
    (bkz: capharnaüm/@fij)
  • film olanı gerçek bir zırvalık bence. beni avrupalı, amerikalı beğensin diye tribüne oynanmış, mügen anlı ile tatlı sert tadında bir film. birçok sahne çok gereksiz uzatılmış. bir yandan her şeye laf söyleniyor sonra herkes aklanmaya çalışılıyor. tam bir zaman kaybı.
  • sinema çıkışında boğazınızda birşeyler düğümleniyor. mutlaka izlenmesi gereken bir film..
  • empati kurduran, bir çok konuya değinen ortadoğu temalı film. film sonunda tokat yemişe döndüm. tokatı vuran da baş roldeki veletin film boyuncaki bakışları. o nasıl bir oyunculuk? senin daha yaşın ne başın ne? (bkz: zain al rafeea)
  • şu filme bile ekşi sözlük her şeye bok atma timi atağa geçmiş. yaa abicim daha ne hangi duyguyu nasıl versin sana film? bir filmden beklentiniz nedir?

bence laf,söz,müzik olmadan sadece bakışlarıyla duyguyu verdi tüm oyuncular. o nedenle başarılı buldum. filmde çok vurucu sahneler vardı ve film o kadar gerçekti ki... bence hepimiz bu sebeple etkilendik. kefernahum benim bu sene izlediğim en güzel film... çok etkilendim ve çok beğendim.

--- spoiler ---

özellikle annenin kendi sütünü sağıp "bebeğim beni affet..." diye ağladığı sahne ve zaid'in annesiyle görüşmesi gerçekten filmin koptuğu sahnelerdi.
    --- spoiler ---

şu ekşisözlük klişesiyle de bitireyim. salonda bi baktım herkes burnunu çekiyor. şaka maka güzel ağladık. ayla’yı beğenen bunu da beğenir tatava yapmasınlar.