şükela:  tümü | bugün
  • başka ne çıkar bilemiyorum. bir sevgilim vardı bu mezun oldu. ben okulu uzattım. derken bizimki kpssyi kazandı ve güzel bir memuriyete girdi. 7-8 binlira maaş. gelir gayet iyi. ben bir telefon almak istedim ve bankadan telefon için 15bin lira kredi çekmeye karar verdim fakat banka kredi için kefil istedi. gayet rahat bir şekilde sevgilimi arayıp konuyu dile getirdim ve kız arkadaşımdan okkalı bir fırça yedim. beni tam anlamıyla yıktı. düşünün yediğiniz içtiğini ayrı gitmeyen sevgiliniz size bu ihaneti yapıyor. yahu ayda 10 k para alıyosun çok mu görüyorsun sevgiline şunu. ve akabinde bir de üstüne terkedilme! bilenler bilirler (bkz: 5 yıllık sevgilinin evli arabalı memura varması) adlı entrym vardı. işte bu hikayenin devamında bu oldu. bazı arkadaşlar sormuştu olayın iç yüzü diye. kızlar nankör deyince de biz suçlu oluyoruz. umarım herkes hakettiğini bulur.
  • bu devirde babana kefil ol desen olmaz, kizin sucu yok.

t:sevgilisi tarafindan terkedilen yazarin serzenisi
  • kardeş kardeşe para vermiyor kefil olmuyor sen sevgilinden çok şey beklemişsin. telefon almak için kredimi çekilir oda ayrı mevzu.
  • (bkz: akıllı kız)