şükela:  tümü | bugün
 • basligini acmak da bana dussun;
  süleyman demirel üniversitesi ogretim gorevlileri tarafindan kosgeb destegi ile kurulmus danem sut ve sut urunleri ltd. sti. sirketinin internet satis sitesidir.

  teknokent'te urettikleri kefir mayasi ve turk damak tadina uygun yogurt mayasini burda bulabilirsiniz. 60 gunde mayalanmis, sirke anali sirkeleri de var. en son keci sutunden kefir mayasi uretmisler. urettikleri kefir danesi sadece internet sitesinden satilmaktadir, cunku belli bir omru vardir ve buzdolabinda saklanmaktadir.
 • kefirzadem isminde şahane kefirleri sadece migros ve macro center'larda satılıyor.

  katkısız ve kesinlikle en lezzetlisi.
 • müşteri hizmetleri terbiyesiz ve saygısız firma. insanların müşterileri olduğunu öğrenmeliler.
 • diğer kefir markalarına göre fiyatı biraz tuzlu. ama üniversite ürünü olması, ürünün kaliteli olması yüzünden tercih edilesi.
 • müşteri hizmetleri çok ilgili ve yardımsever. kefirzadem'i çok severek içiyordum, baya bir süredir büyüdanem mayasıyla artık her gün evde taze mayalıyorum, tadı da aynı muhteşemlikte.
  ayrıca sitelerinde satışta olan elma sirkeleri de cam şişede ve tadı gayet güzel.
 • kefiri kızım için doktor tavsiyesiyle evde yapıyordum ancak mayalar çok hassas olduğundan düzenli değiştirmek yeni maya temin etmek gerekiyor. evde mayalama oldukça özen isteyen bir durum. benim için yorucu olmaya başlamıştı.
  bir gün instagram hesaplarına denk geldim. atabey’in sütleriyle katkısız koruyucusuz cam şişede kefir satışına başlamışlar. ıspartalı da olunca ben bir heves denemek istedim, memleket özleminden. baktım evde yapılandan daha iyi tadı ve tuttu mu tutmadı mı gibi bir derdim yok çünkü her ürün analizden geçiyor. bir yıldan beri haftada iki defa alıp tüketiyoruz. migroslarda satılıyor. mersin ve adana’da ise grosseri’den de temin edilebilir.