şükela:  tümü | bugün
  • kefir'in 250 ml'lik pet sevimli siselerde satilan meyvali cesitleri;cilekli,kakaolu,karisik meyvali ve muzlu.
  • gima da 1,75 ytl ye satılan içecek.
  • meyvali yougrtu anımsatan icecek. cilekli karışık ve muzlu denedim. kendime göre sıralamam muzlu cilekli ve karışık.
  • sade kefiri içip tadını ekşimiş ayrana benzetip sevmeme rağmen bir cesaret çileklisini ve karışık meyvalısını deneyip,çileklisine vurulduğum orgazmik içeçek.düşünüp ,yapanların beyinlerine sağlık süper olmuş.
  • üzerinde "içme oranında sınır yoktur, içmek istediğiniz kadar içebilirsiniz" yazan içecek.

böyle başka bir örnek var mı bilemiyorum. bu uyarıyı dikkate alan bünye parası yettiğince içiyor.
  • orman meyvelisi hayatımda içtiğim en lezzetli şeylerden biri olan içecek markası.
  • büyük boy şişede olanlarının da üretilmesini istediğim bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı, lezzetli, ferahlatıcı bir içecek.
  • orman meyvelisinin 100 ml'si 192 kalori ve içinde şeker var. içindekiler kısmını dikkatli okumadığım için bana ders olsun mu diyim ne diyim ki. tadı ekşimiş meyveli yoğurt gibi. aslında tamamını içerdim hatta çok severdim de bence ameliyattan önce olsaydı. ama artık öyle olamıyor. 275 ml'lik şişenin çeyreğini bile içtiğim söylenemez. şekeri görünce bıraktım, şişeyi açtığıma da içtiğime de pişman oldum. yarın sade kefir deneyeceğim. şekersiz, mis. 100 ml'si 160 kalori. bu da ziyan olacak. annem zaten içmez. kaldı öyle kefir.

allaam her şeyi ziyan ediyorum afrikadaki açların günahına giriyorum sen affet.
  • vücuduma antibiyotik dayadığım bugünlerde mide ve bağırsakları toparlayan ballı ve muzlu olanını tek geçtiğim 250 ml lik şişelerde satılan altınkılıç içeceği,
    orman meyveli olanında çilek, böğürtlen ve ahududu bulunur.