• yeni bir yazar.

  editledim panpito.
 • david tennant hayranlığı olabileceğini düşündüğüm (ya da belki değildir de ona benzeyenleri bi çekememezlik durumu olabilir.) çok sevgili bir yazar badisi.
 • şimdi benimle konuşmayan yol arkadaşım,evet sen bana küssün ve benim haberim var.

  (bkz: canım çok güzel çıkmışsın)
 • uzun uzun ne mükemmel anlatacaktım fakat sadece nicer dicer demek yeter.
 • kafayı kült diye adlandırılan eserlere çamur atmakla bozmuş yazar.kürk mantolu madonna'yı aldıktan 5 yıl sonra okuyup " bu muydu övdüğünüz kitap allah belanızı versin." der telefonu kapatır.sabah 6'da ismet özel'in solcu kimliğini tartışır.italo calvino'yu beğenmez,hasan ali toptaş deyince uçan adam sabri gibi kendini yerden yerlere atar.aylak adam hedefindeki son kitap anladığım kadarıyla. "girişini beğendin yani? " diye yanlamaya başladığı an "kitabı bulamıyorum yeaaa yarım kaldı." bahanesine sarılarak kendisini susturdum sözlük.sevin ey edebiyat dünyası,bir kitabı korudum hayın düşmandan.
 • dünya tatlısıdır.
  sohbeti muhabbeti pek hoş. neşeli, eğlenceli, hayata süper bir bakış açısı olan ve hep mutlu olması dilenen yazar.
 • bazen demeyi çok isterdim ama çoğu kez yaşadıklarimiza bakıyorum bu kız çocuğuyla hayatımızın istisnasız her döneminde aynı şeyleri yaşadık gördük.onun yaşadıkları benim hayatımin onizlemesi oldu.davut guloglu içli içli diyor ya "kömürlen mi yazılmış bizim kaderimiz" diye hah işte anlatmaya çalıştığım o.bunca kitap bunca yaşanmışlık devirmek bir yana hayat sana bazen bir davut guloğlu şarkısından da seslenebiliyor.bu sene de oabt de çıkacak şiir sorularının ilki onun.ömür boyunca şiir gönderip duralım birbirimize,facebookta yeni gelin evleri sayfasını beğenip "canım o hali oraya olmuş mu hiç" diye atarlanacagimiz yerde yine çıkan kitaplarda heyecanlanalım,kavga edelim ama hiç gitmeyecegimizi de bilelim.

  notnotnot: doğum gününü de aradan çıkarmış oldum bir ay öncesinden.daktilo almayacağımı,devlet bahceli'nin hdp ile koalisyon yapmayacağını bil.
 • bu ara beni sinir buhranlarina sürükleyen uzun boylu kişi.sanki bana tezer özlü,sylvia plath burdan gördüğümüz gullu'nun t cetveliyle dolaştıği hali.
  elbette oğuz atay yüzünden oldu hepsi.farkındayım.
  leyla erbil ile tezer özlü olacakken gittik cemalnur sargut ile gulben ergen olduk onun da farkındayım.hayır gulben ben değilim.
 • eksi sozluk denen su her gecen gun biraz daha aptallasan platformun hayatima kazandirdigi en guzel insan. en guzel sey de -dolayli olarak da olsa- kirmizi kanepemiz <3 maceraperest bir insan olmasindan mutevellit, "beni oldurecegini veya bana tecavuz edecegini dusunmuyorum yea" demesinin akabinde cok enteresan bir sekilde baslayan iliskimiz, oha dedirten ve adeta insana kal getiren tesaduflerle bezenerek cok enteresan bir sekilde devam etti. baskalarinin burun kiviracagi en aptal onerilerimi bile "ay hadi yapalim" seklinde buyuk bir coskuyla kabul ettigi icin evimizin her tarafi liste doldu, kendisi de bu vesileyle favori insanlar listemde ilk siralara oturdu.

  10 ocaktan itibaren gazasi mubarek olasica. o fotograflari televizyonun ustunde gormek istiyorum, haberin olsun.
 • sevdiğim tüm başlıklarda daha önce yazmış olan, şiir ve türkü zevkiyle takip edilmesi gerekenler listeme girmiş değerli suser.