şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni bir yazar.

  editledim panpito.
 • şimdi benimle konuşmayan yol arkadaşım,evet sen bana küssün ve benim haberim var.

  (bkz: canım çok güzel çıkmışsın)
 • uzun uzun ne mükemmel anlatacaktım fakat sadece nicer dicer demek yeter.
 • kafayı kült diye adlandırılan eserlere çamur atmakla bozmuş yazar.kürk mantolu madonna'yı aldıktan 5 yıl sonra okuyup " bu muydu övdüğünüz kitap allah belanızı versin." der telefonu kapatır.sabah 6'da ismet özel'in solcu kimliğini tartışır.italo calvino'yu beğenmez,hasan ali toptaş deyince uçan adam sabri gibi kendini yerden yerlere atar.aylak adam hedefindeki son kitap anladığım kadarıyla. "girişini beğendin yani? " diye yanlamaya başladığı an "kitabı bulamıyorum yeaaa yarım kaldı." bahanesine sarılarak kendisini susturdum sözlük.sevin ey edebiyat dünyası,bir kitabı korudum hayın düşmandan.
 • bazen demeyi çok isterdim ama çoğu kez yaşadıklarimiza bakıyorum bu kız çocuğuyla hayatımızın istisnasız her döneminde aynı şeyleri yaşadık gördük.onun yaşadıkları benim hayatımin onizlemesi oldu.davut guloglu içli içli diyor ya "kömürlen mi yazılmış bizim kaderimiz" diye hah işte anlatmaya çalıştığım o.bunca kitap bunca yaşanmışlık devirmek bir yana hayat sana bazen bir davut guloğlu şarkısından da seslenebiliyor.bu sene de oabt de çıkacak şiir sorularının ilki onun.ömür boyunca şiir gönderip duralım birbirimize,facebookta yeni gelin evleri sayfasını beğenip "canım o hali oraya olmuş mu hiç" diye atarlanacagimiz yerde yine çıkan kitaplarda heyecanlanalım,kavga edelim ama hiç gitmeyecegimizi de bilelim.

  notnotnot: doğum gününü de aradan çıkarmış oldum bir ay öncesinden.daktilo almayacağımı,devlet bahceli'nin hdp ile koalisyon yapmayacağını bil.
 • bu ara beni sinir buhranlarina sürükleyen uzun boylu kişi.sanki bana tezer özlü,sylvia plath burdan gördüğümüz gullu'nun t cetveliyle dolaştıği hali.
  elbette oğuz atay yüzünden oldu hepsi.farkındayım.
  leyla erbil ile tezer özlü olacakken gittik cemalnur sargut ile gulben ergen olduk onun da farkındayım.hayır gulben ben değilim.
 • sevdiğim tüm başlıklarda daha önce yazmış olan, şiir ve türkü zevkiyle takip edilmesi gerekenler listeme girmiş değerli suser.
 • bu yazar, kan emici bir şirket olan (bkz: gözen aviation security) şirketinin ekşi sözlükteki ajanlık görevini üstlenmiş bir gammazdır.

  (bkz: #76502773)

  bu girdimde detaylar mevcuttur. bu başlık altında bu şirketi kötüleyen bir girdiniz varsa ve bu yazar sizinle öylesine havadan sudan muhabbete girmeye çalışıp hakkımızda bilgi toplamaya çalışırsa ki zaten hemen farkedersiniz, kimmiş yahu bu yazar , neden benimle durduk yere sohbet etmeye çalışıyor diye düşünüp nick altına bakarsanız bir gammazla konuştuğunuzun farkında olun.
 • ahshhshs instagram kullanıcı adı ve nicki aynı olan bağzı büyük resim görücü ve "dünya benim peşimde, kesin kumpas varcı sazanlar tarafından ajanlıkla suçlanıyor olmam bu yılki en komik şaka. altında yatan motivasyonun kız düşecek diye besleyip büyüttükleri hayallerin yıkılması olduğunu düşünüyorum.

  sevgilim var. bi gün havadan sudan bir konudan size mesaj atarsam ve “aaaa kim bu benimle sohbet eden kız?:)))” der ve nick altıma bakarsanız; bilin ki düşmeyecek.....
 • kendisi çok büyük paralara şirketlere ekşi ajanlığı yapmaktadır, hatta mesleği bu sanırım.

  kim hangi firmaya neler söylemiş tesbid eder power point sunumuyla sunar yönetim kuruluna ve 40 tl'sini alır gün sonunda.

  ayrıca biriyle mesajlaşıyorsa ya gammazdır ya vericidir diye yaklaşmalıyız, başka türlü bir seçenek olamaz çünküm.