• aranip taranip bulunamayan vodka cesidi
  • schnaps kıvamında bir vodka markası.

kırık buzla içilmesi tavsiye edilir.
  • kavunlusunun kokusunu metrelerce öteden alabileceğiniz vodka çeşidi. buzlu camdan, ince uzun bir şişeye sahiptir. içimi pek hoştur, fazla tüketilmemesi tavsiye edilir, zira mide bulantısına sebep olabiliyor
  • entry'sini girdikten anca 3 yil sonra tadabildigim harikulade lezzet. kavunlusunun ustune tanimamak lazim.
  • genellikle free shoplarda veya yunanistan - kıbrıs gibi ülkelerde daha kolay bulunan votka markası.kavunlusunda %20 alkol vardır.
  • kavunlusunu istanbul duty freeden alip chicagoya getirdigim ve insanlara kahve fincaninda yudum yudum tattirdigim, gerisini de afiyetle ictigim asmis votka
  • kırık buz parçaları içinde servis edildiğinde ağzınızda bir kavun varmışcasına içime sahip, dünyanın en tatlı kavunumu desem bilemiyorum.
  • kolay kolay sarhos etmeyen sadece zevk veren kavunlusu ve seftalilisi bulunan, kavunlusu tek gecilen light votka. an itibariyle antalya duty free fiyati €10.5 dur.
  • kavunlusu bugünlerde ankara'da 25 milyona, o da bulabilirsen eger, satilmaktadir. bi sekilde el altından da olsa elde edebileceginiz keglevich melone, ilk yudumda insanın ağzında "whoa", ikincisinde "mmmm" üçüncüsünde "oo jaaa" tadı bırakmaktadır. söylemeye gerek yok, kırık buz parçalarıyla birlikte...
  • kavun, limon ve çileklisi migroslarda ve tekellerde 26 milyon gibi bir fiyata gördüğüm akabinde kavunlusunu test edip onayladığım votka ice üreten marka.
    votka, su ve meyvenin suyundan üretildiği yazar üzerinde.
hesabın var mı? giriş yap