şükela:  tümü | bugün
 • asıl adı kehlani ashley parrish olan, 1995 oakland - cali doğumlu genç r&b sanatçısı.

  yakın zamanda atlantic ile sözleşme imzalamış ve 2 başarılı mixtape'in ardından ilk albümünün nasıl olacağına dair merak uyandırmıştır. yakında ismini sıkça diyebiliriz...

  @saladze duymuş olmalı ki 7 ay önce vermiş bu ukteyi.
 • sesi gayet güzel olan bir müzisyen.chance the rapper'la feati olan the way şarkısı tavsiyemdir.
  klip
 • intihar etmiş ama hastaneye yetştirilip kurtarılmış şarkıcı. nba oyuncusu kyrie irving ile ilişkisi varken drake tayfasından party next door ile ilişki yaşadığı öne sürüldü. bunun sebebi party next door'un instagrama koyduğu fotoğrafta yataktaki yanında yatan ve eli gözüken kadının elindeki dövmenin kehlani ile aynı olması. 2 gündür sosyal medyada süren linç ve dalga geçmelerin sonucu intihar etmiştir kendisi. kurtarıldıktan sonrada hastanede serumlu kolunun fotoğrafı ile bir paylaşım yapmış ve aldatma gibi bi durumun olmadığını ölmek istediğini ama tanrının buna izin vermediğini söyleyip bye instagram diyerek tüm paylaşımlarını silmiştir. olaylar olaylar.
 • kyrie irving'in eski sevgilisi olan güzel şarkıcı. son zamanlarda büyük bir çıkış yakalasa da maalesef berbat bir olayla amerika gündemine oturdu. kyrie irving'den ayrıldıktan sonra partynextdoor kehlani'yle yatakta olduğu bir fotoyu instagram hesabına yükledi. bunun sonucunda da kyrie'den ayrılmasına rağmen kyrie'yi aldattığı zannedilip linç edildiği için intihara kalkışmış. kayri de eski sevgilisini korumuş falan olaylar olaylar. buruklin istanbul'dan bildirdi.

  (bkz: ekşi sözlük magazin servisi)
 • zayn malik'in wrong isimli çalışmasında bulunmuş isimdir.

  şarkının kendisi ve sözleri için.
 • suicide squad'daki asit banyosu sahnesine cuk oturan bir gangsta'sı olan ablamız. hayır parça vasat ama sahneye muazzam gitmiş.

  (bkz: gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var)
 • zayn malik ile müzik çalışmalarıyla tanınan şarkıcı.
 • son birkaç aydır depresyon modunda takılan ablamız. geçen haftalarda yine sinir krizi geçirip sonra fanlarına sıkıntı olmadığını, atlattığını falan iletmişti. ama hala iniş çıkışları devam ediyor.

  geçtiğimiz günlerde verdiği bir konserde seyircilerden biri yüksek sesle kyrie irving'in adını söylüyor, akabinde ablamız yine iptal oluyor. ciddi ciddi elemanı konserden kovuyor, şöyle. bayağı şirin bir insan ve başarılı bir sanatçı gerçekten, bu yüzden onu böyle görmek dinleyicileri başta olmak üzere herkesi epey üzüyor. hep good life* söylermiş gibi gülsen ne olur yani hacı aplam?
 • karakteriyle söylediği şarkıların çok da bir alakasının olmadığı r&bci abla. şarkılara bakıyorsun ''ıf i gotta be a bitch, i'ma be a bad one'' ''you can yell and you can curse and call me a bitch'' falan ama ablanın haberlerini okuyorsun hep bir bunalım, başarısız intihar girişimleri falan pofff içim şişti. böyle saçma sapan şeyler benim başıma gelseydi en sonunda kafayı çizer ''bitchsem kendime bitchim kendime whoreum tam bir namussuzum ulan size mi kaldı bunu konuşmak yalak keneler'' falan derdim. bu hala depresyonda hala sıkıcı bir silkelen de kendine gel be. kayri kendi köyünde sepettopunu oynamaya devam edebilir.

  neyse calvin harris'le yaptığı faking it adlı şarkısını övmek için gelmiştim kıza çemkirdim gidiyorum şimdi. dünya çapında ünlü bir yıldız olamaz ama çok pis kelly rowland havası seziyorum kendisinde. düet yapmalarını çok isterdim. birkaç ay içinde toplarlanmazsa yine böyle giydirmek için başlığını kirleteceğim.
 • cardi b ile olan ring isimli şarkıda ilk kez dinledim. sesinde ve kendisinde farklı bir hava var.