• bir rapçi. nick altım kendisinin başlığından daha dolu. istediğiniz zaman ben de gelebilirim sözlüğe soru yanıtlamaya. senin nick altını bok götürüyor diyenlere cevabım ise, buranın da aynısı olacağı yönünde.
  • ortalama bir mc. bi konser videosunu izledim geçen gün, beatbox yapıyor* ve seyircilere dönüp "dubstep yapmayı bilen var mı" diye soruyor. aga bi kere o nasıl bi soru? sonra kimseden ses çıkmayınca başlıyor yapmaya çalışmaya. yaptığı şey şu; "povvovvov popopopo povvovvoo". çok başka kafada bir insan. biri şuna dubstepin bir elektronik müzik türü olduğunu söylesin. povvovvov ne la?

not: yeni albümü çıkıcakmış martta. bakalım nasıl bişey olacak. umarım yine "amını tırsıyosa bizden şimdi domalıp işesin" şeklinde bi dizeyle gelmez dinleyici karşısına.

bi de piyasa lavuk dolu demiştir. çok ilginç.
  • (bkz: bu kim amk)
  • yanında babacığı yakışıklı serdar'ı da getirmeyecekse sözlüğe gelmesini tasvip etmediğim şahıs.
  • bu kim abi?
    sözlüğe gelip soru yanıtlayacakmış. olay yeşili yanınca gördüm. adını ilk defa görüyorum. edirne keşan falan sandım hani*
  • (bkz: eyşan)
  • "bana istediğini de yine bozuk olmam, sana bi punch atarım lizozomun oynar" sözüyle güldüren rapçi.

(bkz: sekiz)
  • (bkz: keşan)
  • yarın soru-cevapta keişan kim amk yazabilmek için pusuya yatacağım ve gerçekten kim olduğunu bilmediğim o isim.
  • "düşerken" diye bir parçası çıkmış, o iyi.
hesabın var mı? giriş yap