şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pek faydalı olduğunu düşündüğüm motosiklet ve sürüş teknolojisi (evet teknoloji ) konusunda sürücüleri aydınlatan yapıtı türkçe'ye "bileği bükmek" olarak çevrilmiştir. beyaz saçlı, görece karizmatik bir beyfendidir. bir yandan kitabını okuyun, öteki yandan videosunu izleyin, patlamış mısır da iyi gidiyor...
 • counter steering denene kontra teknigini anlatmak adına birinde motoru kontrol edeceginiz (sag sol) digerinde ise dönme vermeyeceğiniz fakat sadece gazi kontrol edebileceğiniz çift gidonlu bir motor icat etmiştir.
  sürücü ve artcisi bir pistte beraber hareket eder iken. sürücü sadece gaz a hukmeder, artçı ise parmağı ile gidonun dönmek isteği tararafina baski uygular, motor yatarak etkiye dönme olarak tepki verir. cok babacan bir adamdir keith code. sadece pratikte değil,teorikte de tüm bilgilere hakimdir motorsiklet kullanmak adina.
  (bkz: abi büyüksün)
 • önceki girdilerde bahsedilen videosu aşağıdaki gibi olan aşmış bir abimizdir.

  bileğin dansı
 • viraj teknikleri ile ilgili, ''viraj dönme sanatı'' başlıklı aşağıdaki videosunda ''içgüdüyle sürüyorsanız, yanlış yapıyorsunuz'' ve ''kendinizi zaman ve mekânda hissedebiliyor olmanız (motosiklet üzerindeyken) yoğun bir şekilde gerçekleşir, (motosiklet üzerinde) kontrol sahibi olmanız duyularınızın açılmasını sağlar'' şeklindeki sözlerini tuttuğum bilge adam.

  yaşlılığımın muhtemel portrelerinden. özellikle bir motorcu, genellikle bir düşünür için takip edilesi kişi;

  viraj dönme sanatı
 • hayret nasıl yazılmamış!

  california superbike school kurucusu.