• ibretle izlediğim olgu.
  • 10 numara tespit içeren hede
  • yüzde bir milyon katıldığım olgu.
  • zevkler ve renkler tartışılmaz ama sağda solda mağazada duyunca başkası adına utanıyorum adeta. rap sevmediğimden değil de eğreti duruyor.
  • içinde küfür, sövgü ve birkaç tane de atarlı söz geçince bu müzik kaliteli sanıyorlar.
  • ınstagram'da yüz binlerce takipçisi olan z kuşağı tiplerinin sanki şarkıyı kendi söylüyormuşçasına üzerine videolar çektiği komedi durum.
    altında da yorumlarda kızlar ölüyor bitiyor.

nasıl leş bir dönemden geçiyor türkiye, ben anlamadım.

akım diyorlar ya... irin akıyor irin.
  • sansar'ın gözlerimin içinde'den sonra nerelere geldik diye etrafa anlamsızca bakar oldum. spotify top list'e bakınca gözlerim kanıyor, kulaklarım kapanıyor. neler dinliyor böyle bu kuşak anlamış değilim.
  • allahım biri sonunda gayet açık ve net bir şekilde olayı özetlemiş. evet budur, altıma imzamı atarım. en güzeli de şu, bu keko rap modası en fazla 1-2 sene sürer ve 15 sene falan tekrar geri gelmez.

kimse gak guk etmesin, gençlere alttan alttan uyuşturucu özentiliği yaptırıyor bu kekolar.
  • son zamanlarda gördüğüm en yerinde tespit. bazen ister istemez bu müziklere maruz kalıyoruz ve bir süre sonra dayanamıyorum. kısa zamanda bitmesinin dilediğim müzik türü.
  • tiktok, instagram ve bonzai ile etkilesim halindedir.

doğruya doğru simdi.
hesabın var mı? giriş yap