• karaciğer yağlanmasını önlediği, insülin direncini kırabildiği isveçli araştırmacılarca bulunan bir tür yemiş. türkiye'ye henüz tohumları gelmiş.
    haber
  • yeni kullanmaya başladığım, zayıflattığı idda edilen kırmızı bitki tozudur. bugün 3. günüm, içinde sanırım 20 minik paket var. suyla, sütle, yoğurtla karıştırabilirsiniz. bitince sonuçları editlerim.

bu arada ben halihazırda diyet yapıyorum. bunu da hızlandırsın diye kullanmaya başladım.

edit: çok mesaj aldığım için editleme ihtiyaci duydum. bende bir işe yaramadı. ben diyete devam ediyorum. ama belki başka birinde daha farklı etkileri olabilir. birşey diyemiyorum.
  • viyana'nın en meşhur schnitzelcisi olan figlmüller'de etin yanında getirilen sosun yapıldığı meyve.
  • isveç köftenin yanındaki reçel de bundan yapılır. isveçliler lingon der, ingilizceye de lingonberry olarak geçmiş.
  • adını ilk defa duyduğum yemiş
  • barsakları çalıştıran ve iştahı kapatan bir şey. reklamı dönen dr pytopharma mıdır nedir ondan aldım. 2-3 gündür kullanıyorum. yemek yesem yerim ama pek canım çekmiyor. galiba işe yarıyor.
  • beşinci günümdeyim yazılan entry'lere katılıyorum bağırsaklar konusunda, ki evet iştahım kapandı evde yemek yapmıyorum o derece :d diyetteyim ya kimse yemek yemesin kafasına girdim galiba :d
hesabın var mı? giriş yap