şükela:  tümü | bugün
66 entry daha
  • ben bu kadar kötü yorumu anlamadım açıkcası, sanırım insanlar artık yalnızca şikayet etmek için yazıyor ekşi'ye.
    bizim evdeki 6 senelik koltuk ve yemek takımını burdan aldık, iki kere taşındık ve adamlar kendi gelip taşıdı, tam taşındığımız gün geldiler söküp yeniden takdılar.
    işin ilginç tarafı sakın başkasına söktürmeyin yemek takımını demişlerdi, çok da haklı çıktılar, demonte- monte edilirken düzgün iş yapılmaz ise mobilya kullanılmaz hale geliyor ve bizimkiler hala yepyeni.
    teslimat da ise istanbul dışından satın alıp -tekirdağ- ıstanbul içine gönderim istemiştik, istediğimiz tarihte getirip kurdular.
    biz çok memnun kalmıştık, umarım hala aynıdır. tasarımları modern olsa da ikea'ya gitmek istemiyorum heran kırılacakmış hissi veren mobilyaları var ki en pahalısını almasıysanız kalanı taşınmaya gerçekten dayanamıyorlar.
    5 senede bir mobilya değiştirmek istiyorsanız burası yeri değil bence, atsan atılmaz satsan satılmaz:)
  • yahu piyasa bunların madurlarıyla dolu hala daha alışveriş yapanlar var ya, işte ben buna şaşırıyorum. ürünlerinin üzerine su damlasa kalıcı olarak izi kalıyor yani o derece dandik malzemelerden üretiyorlar. bizzat şahit olduğum onlarca üretici kaynaklı rezaletin de başrolü hep bu çürük markaydı. yapmayın etmeyin, 2018 yılına geldik azıcık kafası çalışan tüketici bunlardan uzak durur.
4 entry daha