şükela:  tümü | bugün
  • güzel ve hüzünlü bir perdix pretioza parçası. sözler:

önce biraz seyreldiler
    sonra beni terkettiler
    beni apaçık ortada
    bırakıp gittiler
    yastığım bile ısınmıyor artık
    yastığım bile yastığım bile
    kafam üşüyor soğuk havalarda
    çık artık
    özledim saçlarımı
    niye döküldülerki
    zamanı geri çevirsem
    sevmedim hiç kel halimi
    çare olmadı haykırışlarım
    çare olmadı çare olmadı
    saklaım kendimi hep gecelerde
    çık artık
    nakarat:
    saçım yok kelim ben
    haram oldu hayat bana
    olsa soksam elimi
    saçlarımın arasına
    denedim tüm ilaçları
    saçım yine çıkmadı
    yok oldu hepsi birden
    unut beni kelim ben
  • az önce dinlediğim ve beni derinden etkileyen süper şarkı. soner sarıkabadayı şarkılarından daha güzel olduğunu da eklemeliyim.
  • hayatımın şarkısı olmak üzere. sürekli dinlyor, kahroluyor, acı acı kaderime gülüyordum.
  • klibindeki berberi telefonla arama sekansıyla gülmekten alta sıçırtmış muhteşem eser. günde bir kez dinlemezsem günüm eksik geçiyor adeta.
  • şarkıdan ziyade altındaki top comment ile gebertmiş, fatality çekmiştir:

sevgili murat
    bence saçından evvel isim ve soyismindeki kombinasyona üzülmelisin
    facebook uzantını akaymurat alabilirsin
    ama? bu ''muratakay'' gerçeğini değiştirmez..
    sevgilerimle,
    bir dost
  • hakkı verilmiş, belli bir kalitesi olan murat akay şarkısı. gece gece çok güzel gidiyor.
  • makara-kukara kısmını bir kenara bırakırsak ciddi anlamda kaliteli bir şarkı.hele piyasaki yarrak kürek şarkılarla kıyaslanırsa bildiğin mükemmel bir eser.
  • mackintosh braun - i won't fall havası yakaladığım on numaralı murat akay şarkısı. hastasıyım.
  • insan kendi başına gelmeden anlamaz derler ya işte bu şarkı tam uyuyor. bu şarkıyı yıllar önce dinleyip gülmüştüm eğlenmiştim. bugün spotify da şans eseri murat akay'a denk geldim birer birer dinlerken kelim ben başladı. gerçekten duygulandım son bir yılda saçlarım döküldü her şeyi yaptım ilaçlar denedim şampuanlar döküldükçe daha da sevmedim kel halimi. çaresizlik inanılmaz elinizden gidiyor ancak hiç bir şey yapamıyorsunuz. ne kadar bu şarkıyla kendi bile askerde dalga geçsede bence bu şarkı onun gerçek duyguları.