şükela:  tümü | bugün
  • günümün içine eden testtir, sabahtan beri bütün arkadaşlarıma attım, oradan oraya derken baya yayıldı. puanlarınızı görelim beyler

ahan da test

açıklama: bu testi çözenlerden biri olan çok kıymet verdiğim türkolog hocam 28.000 küsür puan yapmıştır.
    2. açıklama: türkolog çıktım diye sevinenler var, bir de halil inalcık çıkanlar çokmuş, arkadaşlar 26.000 küsür yapanlar bile halil inalcık çıkıyor zaten çok büyütmeyin, hele türkolog çıkanlar, gidin ağlayın
  • 26350 ile ilk %0.27'ye girdiğim, sonucu iyi mi kötü mü bilemediğim testtir.

çıkan sonuç:

"halil inalcık mısın be kardeşim! türkçe'ye yeni kelimeler kazandıracak kadar geniş bir kelime dağarcığın var."
  • fazlası ile basit bir mantığı olmasına karşın tutarlı sonuçlar verdiğini düşündüğüm test.
    (%0.16'da imişim öyle diyor)

http://i.hizliresim.com/brmdnj.jpg
  • 27290 kelime olarak sonuçlanan test. 1-2 soru dışında kolaydı. ortalama türkçesi olan herkes rahatlıkla yapar.
    edit: ilk %0.01
  • 26980 kelime bildiğimi öğrendiğim test. iyi mi? kötü mü? tam karar veremedim.
  • 26510 sonucunu elde ettiğim test. halil inancıkmışım sevgili sözlük
  • ilk 0.19%
    halil inalcık mısın be kardeşim! türkçe'ye yeni kelimeler kazandıracak kadar geniş bir kelime dağarcığın var.

teşekkür ediyorum ben sizlerle varım
  • 26820

ilk 0.16%

halil inalcık mısın be kardeşim! türkçe'ye yeni kelimeler kazandıracak kadar geniş bir kelime dağarcığın var.
  • ilkokul ve liseyi okumuş her bireyin 2-3 soru haricinde doğru yapacağı test.

halil inalcık mısın diyor bir de. yok ebesininki.

götünüz kalkmasın boş yere.
  • türkolog olarak gazı alıp halil inancık kimdir seviyesini öğrendikten sonra sessizce ortalıktan kaybolma isteği uyandıran başlık.
hesabın var mı? giriş yap